27.8 C
Kołobrzeg
25 lipca 2021
Także.pl

Trwają poszukiwania Krzysztofa Malingowskiego

Kołobrzeżanin Krzysztof Malingowski ostatni raz widziany był w amfiteatrze podczas piętnastej edycji Surise Festiwal.

Krzysztof Malingowski ostatni raz był widziany w nocy z 21 na 22 lipca około godz. 2:00 podczas Sunrise Festival. Nie wrócił jednak do domu i nie wziął udziału w następnych dniach imprezy, pomimo wykupionego biletu.

Policja otrzymuje wiele informacji i na bieżąco je weryfikuje, jednak do tej pory nie natrafiono na żaden ślad. Funkcjonariusze analizują monitoring miejski. Wystąpili też z wnioskiem o udostępnienie nagrań od organizatora Sunrise Festivalu. Na facebooku powstała nawet specjalna grupa pod nazwą „Poszukiwania Krzysztofa” TUTAJ mająca na celu odnalezienie zaginionego, do której należy już ponad 10 000 osób. Znajomi 25 – latka rozwiesili tysiące plakatów z wizerunkiem Krzysztofa Malingowskiego i za pomocą mediów społecznościowych rozprzestrzeniają informację dalej. Dzięki nim do poszukiwań dołączyli m.in: raper O.S.T.R. oraz blogerka modowa Maffashion. Dziś przyjaciele zaginionego razem z policją będą wspólnie poszukiwać Krzysztofa Malingowskiego.

Znam Krzysia 11 lat i celowe zniknięcie oraz brak kontaktu z najbliższymi są nie w jego stylu. Przeszukujemy wszystkie okoliczne parki, lasy i miejscowości. Musimy szukać – mówi nam Kamila Łozińska, przyjaciółka Krzysztofa.

25-letni Krzysztof Malingowski w dniu zaginięcia ubrany był w żółtą koszulkę, prawdopodobnie miał też na sobie ciemną bluzę i krótkie spodenki. Ma on około 180 cm wzrostu i waży 85 kg. Wszystkie osoby posiadające informacje o aktualnym miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policją pod ogólnopolskim numerem 112 lub 997.