5.4 C
Kołobrzeg
19 stycznia 2022
Także.pl
Image default

Trening siłowy w warunkach domowych

Temat gorący jak świeże bułeczki, stało się tak jak się stało i większość z Was została pozbawiona możliwości rozpoczęcia treningów w miejscach do tego stworzonych. 

Jestem ostatnią osobą która będzie Was zachęcać do rozpoczynania treningów, akurat teraz i akurat do treningów w warunkach domowych. Ok, jeżeli jesteście osobami trenującymi na codzień. To tak naprawdę doskonale wiecie jak powinien wyglądać “trening domatora” i nie potrzebujecie, ani darmowych. A tym bardziej płatnych planów treningowych. Jeżeli natomiast chcielibyście rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną Kochani, to JEST TO NAJGORSZY Z MOŻLIWYCH MOMENTÓW. 

Trening siłowy w warunkach domowych ma więcej wad niż zalet. Nie mówię że jest pozbawiony sensu, ale aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał trzeba być już osobą doświadczoną. Świeżak nie jest w stanie tego zrobić prawidłowo. Jedyne co może zrobić, to sobie krzywdę i zniechęcić się tylko do jakiejkolwiek aktywności fizycznej. 

Za kilka tygodni gdy wszystko wróci do normy i zaczniemy normalnie funkcjonować, wtedy z przyjemnością wrócimy do tematu treningu siłowego dla osób początkujących. A dziś, dziś Kochani zajmijmy się najniższymi… nadróbmy lekturę… doskonalmy układanie puzzli i lepienie z plasteliny… jest mnóstwo możliwości spędzenia czasu z Najbliższymi. 

WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS I MIEJSCE I NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ POWODU. 
A NAJBLIŻSI BĘDĄ WAM WDZIĘCZNI.

Życzymy dużo zdrówka 
Grzegorz Gawrysiak wraz z rodziną 
Kuźnia Kołobrzeg

Artykuł opublikowany w marcowym wydaniu Miesięcznika TAKŻE.

Powiązane wpisy

Wystawa „Gwiazdy Sportu w Niepodległej” w MOSiR

Redakcja

Komunikacja Miejska przedstawiła rozkład jazdy dodatkowych autobusów na 1 listopada

Redakcja

Spotkanie autorskie z Dorotą Milli

Redakcja

Zostaw komentarz