12.3 C
Kołobrzeg
28 października 2021
Także.pl
Image default

Święto Straży Miejskiej

Z okazji zbliżającego się Święta Straży Miejskiej, które przypada na 29 września (Straż Miejska w Kołobrzegu została powołana Zarządzeniem Prezydenta Miasta 3 lipca 1991 roku) oraz 30-lecia Straży Miejskiej w Kołobrzegu w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Anny Mieczkowskiej z funkcjonariuszami kołobrzeskiej Straży Miejskiej. Była to okazja, by podziękować strażnikom za ich służbę szczególnie w tym trudnym czasie minionych blisko 18 miesięcy.

Podczas spotkania pani prezydent wręczyła mianowania na wyższe stanowisko sześciorgu strażnikom. Ponadto pięciu strażników otrzymało nagrodę pieniężną za wieloletnią wzorową pracę. Panowie Krzysztof Szostak i Marek Golec pracują w Straży Miejskiej od początku jej powołania w Kołobrzegu. 

Ponadto na wniosek Prefekta Straży Miejskich i Gminnych Województwa Zachodniopomorskiego, Krajowa Rada Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczpospolitej Polskiej nadała “Krzyż za zasługi” dla Straży Miejskiej z-ci Komendanta Straży miejskiej w Kołobrzegu Panu Krzysztofowi Szostakowi oraz Prezydentowi Miasta Kołobrzeg Annie Mieczkowskiej.

Powiązane wpisy

Wystawa „Gwiazdy Sportu w Niepodległej” w MOSiR

Redakcja

Komunikacja Miejska przedstawiła rozkład jazdy dodatkowych autobusów na 1 listopada

Redakcja

Spotkanie autorskie z Dorotą Milli

Redakcja

Zostaw komentarz