-11.1 C
Kołobrzeg
18 stycznia 2021
Także.pl
Image default

Podnoszenie ciężarów w szczytnym celu zakończone sukcesem

W sobotę osoby współpracujące i trenujące w Rams Training House podjęły niecodzienne wyzwanie. Wspólnie w 14 osób podnieśli ponad 700 ton, a każdy kilogram był groszem przekazanym na Stacjonarne Hospicjum w Kołobrzegu.

Inicjatywa była planowana z wyprzedzeniem. Organizatorzy poszukiwali sponsorów wśród kołobrzeskich firm, które przekazałyby datki na Stacjonarne Hospicjum. Na zainteresowanie nie narzekali, a wśród darczyńców znaleźli się m.in. Akademia Sportu i Rekreacji, Agencja Marketingowa MYBRAND, Pep Sport Kołobrzeg, PRIN, BRICO czy Autowest Szpitun i wielu innych. Finalnie cel został osiągnięty, a dodatkowo podczas samego eventu obserwatorzy dorzucali swoje datki do puszki. Przy motywującej muzyce przerzucane były kolejne tony, a na podwórku można było skosztować ciast, świeżej lemoniady i zjeść kiełbaskę z grilla.

“Podczas tych 3/4 godzin ciężkiego wysiłku, przerzucania kolejnych kilogramów, każdy z nas wyszedł poza swoją strefę komfortu. Coś, co wydawało się naprawdę proste i łatwe na tablicy – okazało się ciężkie, ale pamiętaliśmy, że robimy to w szczytnym celu.”
– zdradziła nam jedna z sportsmenek Agnieszka, która do samego końca walczyła z kolejnymi kilogramami.

Finalnie udało się “przerzucić” 715 ton, oficjalnej kwoty, która trafi na konto Stacjonarnego Hospicjum w Kołobrzegu jeszcze nie znamy – trwa liczenie dodatkowych datków z puszki. Jak tylko poznamy wynik, podzielimy się nim w tym miejscu.

Powiązane wpisy

Spotkanie z teatrem ulicznym już w niedzielę

Redakcja

Robert Biedroń przyjechał do Kołobrzegu. Spotkał się z mieszkańcami i turystami [wideo]

Redakcja

Sezon żeglarski rozpoczęty

Redakcja

Zostaw komentarz