20.8 C
Kołobrzeg
26 lipca 2021
Także.pl

Pierwsze zwycięstwo Kotwicy

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg pokonali na wyjeździe Energetyk Gryfino 1:0.

Po pechowej przegranej na inaugurację sezonu, piłkarze Kotwicy Kołobrzeg udali się na mecz do beniaminka III ligi – zespołu Energetyka Gryfino. Ulewa, która nawiedziła Gryfino dzień przed meczem, spowodowała że spotkanie odbyło się w anormalnych warunkach. Zalegająca na boisku woda utrudniała grę i zmusiła zawodników do prowadzenia akcji górą i walkę w powietrzu. Mimo utrudnień to kołobrzeżanie przez całe 90 minut nadawali ton grze i stworzyli sobie więcej klarownych sytuacji do zdobycia gola. Jedyną bramkę w meczu zdobył Michał Danilczyk, który w 58. minucie uderzeniem głową pokonał golkipera gospodarzy i zapewnił zwycięstwo ekipie Kotwicy.

Już w środę 23 sierpnia na stadionie im.S.Karpiniuka kolejny mecz w wykonaniu Biało-niebieskich, tym razem formę podopiecznych Daniela Kokosińskiego sprawdzą piłkarze Górnika Konin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19.00.

Energetyk Gryfino – Kotwica Kołobrzeg 0:1
Bramka : Michał Danilczyk 58’
Marcin Michalak, 15.Tomasz Prejs, 16.Tomasz Wypij, 19.Mateusz Słodowy, 10. Tomasz Rydzak, 11. Michał Danilczyk, 17, 7.Michał Michurski, 3. Łukasz Kacprzycki,(75’. 4. Mateusz Czapłygin), 18. Mateusz Świechowski(89’. 8. Łukasz Szymański),.2. Andrzej Łyszyk (57’.6. Cezary Majchrzak), 17.Krzysztof Zaremba

Skrót meczu Energetyk Gryfino vs Kotwica Kołobrzeghttps://www.youtube.com/watch?v=ByOAZcvCZjk

Opublikowany przez MKP Kotwica Kołobrzeg Sobota, 19 sierpnia 2017

 

info i video: MKP Kotwica Kołobrzeg/facebook.com

Powiązane wpisy

Przechodzień powstrzymał złodzieja

admin

AKTYWNA INSTALACJA PRZESTRZENNA

admin

Dwoje dzieci topiło się w Dźwirzynie

admin