5 C
Kołobrzeg
20 stycznia 2021
Także.pl
Image default

Mieszkańcy organizują zbiórkę dla kołobrzeskiego szpitala. Pomóc może każdy [wideo]

Kołobrzeska Nowa Lewica utworzyła na Facebooku grupę, do której może dołączyć każdy, kto chce pomóc kołobrzeskiemu szpitalowi. 

Jak pisze Sandra Kielnik-Kałużna – Potrzebne jest Wasze wsparcie. Jeżeli śledzicie na bieżąco najnowsze doniesienia, wiecie, że najbardziej potrzebna jest pomoc dla szpitali, lekarzy i pacjentów. Dziś, został objęty kwarantanną oddział psychiatryczny Naszego szpitala. Każda pomoc, nawet ta najmniejsza jest teraz kluczowa. Potrzebne są: PRZYŁBICE, MASECZKI, woda mineralna, środki do dezynfekcji, ręczniki jednorazowe w rolkach, artykuły spożywcze, drobne przekąski. – Ta oddolna inicjatywa cieszy się bardzo dużym zainteresowanie mieszkańców, po jednym dniu grupa skupia już ponad 530 osób. 

Potrzebne przedmioty może przynieść potrzebne przedmioty do siedziby SLD (ul. Graniczna 6), we wtorek w godz. 15.30-16.30 lub skontaktować się z organizatorami pomocy:

  • Sandra Kielnik-Kałużna tel. 663 993 384
  • Jarosław Szuba tel. 602 336 410
  • Jacek Kuś tel. 607 810 450

Link do grupy

Wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś, w zamieszczonym na swoim facebookowym profilu wideo, wystosował apel o wsparcie akcji.

Opublikowany przez Jacek Kuś Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Powiązane wpisy

Samorządowcy apelują o wsparcie dla gmin nadmorskich [wideo]

Redakcja

Senat przegłosował poprawki senatora Janusza Gromka [wideo]

Redakcja

Festiwalu Morsowania w Kołobrzeg odbędzie się w zmienionej formule

Redakcja

Zostaw komentarz