13.1 C
Kołobrzeg
18 września 2021
Także.pl

Ludowcy zorganizowali festyn dla Kamili

Polskie Stronnictwo Ludowe wspólnie z Fundacją City OK zbierało pieniądze na leczenie Kamili Barszczewskiej.

– Wszak cel – święto naszych dzieci i charytatywna akcja wspólnie z Fundacją City OK dla Kamili Barszczewskiej był najważniejszy. Wszyscy członkowie i sympatycy PSL pomogli jak umieli. Ciasta upieczone, kiełbaski i kaszanki na grillu, grochówka, pajdy chleba ze smalcem domowej roboty, ogóreczki małosolne, kolorowe balony i sztalugi czekały już na dzieci. –  relacjonuje nam Robert Kołodziejczyk z PSL

Blisko 3400 złotych udało się zebrać na pomoc dla Kamili Barszczewskiej. Piknik odwiedził lider ludowców poseł Władysław Kosiniak-Kamysz.

Nasi organizatorzy wychwalali jak mogli specjały z grilla jak i “kuchenne rewolucje” czyli wypieki naszych gospodyń. Frekwencja seniorów, rodziców i dzieciaków dopisała, wszystkie ciasta zostały
sprzedane, ostatnich kiełbasek skosztowali nasi goście – dla nich to była okazja do krótkiego odpoczynku i posiłku w dalszej trasie po Pomorzy Zachodnim.

Rysunki zebrane podczas imprezy trafią niebawem na licytację na Facebook-owe konto W drodze po życie – Bazarek dla Kamili. Imprezę poprowadziła pomysłodawczyni akcji Wicestarosta Kołobrzeska Helena Rudzis-Gruchała.

[Best_Wordpress_Gallery id=”29″ gal_title=”PSL”]