11.1 C
Kołobrzeg
17 maja 2022
Także.pl
Image default

Kotwica Kołobrzeg wraca do gry. Rusza sprzedaż karnetów

Cena karnetu normalnego wynosi 150 złotych, natomiast ulgowego 75 złotych. Obejmować będą one rundę zasadniczą oraz fazę play-off. 

 Od tego sezonu miejsca na hali będą numerowane oraz co drugie miejsce będzie wyłączone ze sprzedaży według Rozporządzenia Rady Ministrów. Również od tego sezonu otwarte będą dwie strony trybun, a dostępnych dla kibiców będzie 650 miejsc. Ze względu na obostrzenia związane z obecnie panującą pandemią i na podstawie  art. 7 ustęp 17 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. „Sprzedaż biletów dla publiczności, która uczestniczy w wydarzeniu jest prowadzona wyłącznie droga elektroniczną”. 

Zakup karnetów odbywać będzie się wyłącznie na stronie kotwicakolobrzeg.ticketik.pl. Osoby mające problem z zamówieniem karnetu przez stronę prosimy o kontakt telefoniczny w celu pomocy przy zakupie pod numerem 783 800 935. Odbiór karnetów wraz z potwierdzeniem zakupu rozpocznie się 21 września w godzinach pracy biura klubowego 10:00-15:00. Przypominamy, że pierwszy mecz w hali Milenium rozegrany zostanie w sobotę 26 września o godzinie 18:30 z Górnikiem Trans.Eu Wałbrzych. W obecnym sezonie karnety będą miały również element cegiełki wspierającej Kotwicę, ponieważ w przypadku odwołanego meczu lub bez udziału publiczności w sezonie 2020/21 klub będzie przedłużał karnety w sezonie 2021/2022 o nierozegrane mecze z sezonu 2020/21. Przypominamy, że sektory od A do G znajdują się od strony szpitala, natomiast sektory od I do N od strony kanału drzewnego.  

Sprzedaż biletów w tym sezonie odbywać będzie się również wyłącznie za pośrednictwem strony kotwicakolobrzeg.ticketik.pl. Ceny pozostają bez zmian bilet normalny 10 złotych, ulgowy 5 złotych. 

Do zakupu biletu lub karnetu ulgowego uprawniona jest młodzież szkolna, która w momencie nabywania biletu, karnetu ma ukończony 6. rok życia, a nie ukończyła jeszcze 26. roku życia (w momencie zakupu należy posiadać ze sobą ważną legitymację szkolną, studencką lub doktorancką); emerytów i rencistów. Dzieci, które nie ukończyły 6 lat, uprawnione są do wejścia do hali za darmo, z zastrzeżeniem, że nie mają one zagwarantowanego miejsca siedzącego.

Link do zakupu karnetów

Powiązane wpisy

Wystawa „Gwiazdy Sportu w Niepodległej” w MOSiR

Redakcja

Komunikacja Miejska przedstawiła rozkład jazdy dodatkowych autobusów na 1 listopada

Redakcja

Spotkanie autorskie z Dorotą Milli

Redakcja

Zostaw komentarz