16.1 C
Kołobrzeg
6 sierpnia 2020
Także.pl

Zjedz i wypocznij za połowę ceny

Już 18 listopada ruszy akcja „Kołobrzeg za 50%”. Oferta rabatowa obejmie noclegi, atrakcje turystyczne, SPA oraz gastronomię.

Główną ideą akcji jest obniżenie o połowę kosztów związanych z cenami noclegów, pozycjami restauracyjnych menu oraz innymi atrakcjami. Coraz liczniejsza grupa partnerów akcji bazy noclegowej i gastronomicznej bierze w niej udział i zachęca do skorzystania ze swoich usług. Kuszą niską ceną, gwarantują wysoką jakość! Za połowę ceny możemy skosztować dania z bałtyckich ryb, desery od lokalnych cukierników. Do akcji dołączają się równiej muzea, kręgielnie, jaskinie solne, stadniny koni, centra SPA&Wellness. Poza atrakcyjnymi zabiegami SPA Kołobrzeg kusi również amatorów sportu. Z aktywności fizycznych można wybrać chociażby basen, siłownię, czy boisko do mini piłki nożnej. Akcja skierowana jest przede wszystkim do osób z Polski i Niemiec ale także do rodowitych mieszkańców Kołobrzegu.

Co roku największym zainteresowaniem cieszą się obiekty gastronomiczne – niektóre restauracje przez cały weekend trwającej promocji przeżywają prawdziwe oblężenie klientów, a na wolny stolik należy cierpliwie odczekać.

Szczegółowe informacje na temat akcji promocyjnej i podmiotów biorących w niej udział znajdują się na stronie internetowej www.klimatycznykolobrzeg.pl w zakładce „Kołobrzeg za 50%”. Organizatorem akcji jest Urząd Miasta Kołobrzeg.

Powiązane wpisy

Spotkanie z teatrem ulicznym już w niedzielę

Redakcja

Robert Biedroń przyjechał do Kołobrzegu. Spotkał się z mieszkańcami i turystami [wideo]

Redakcja

Sezon żeglarski rozpoczęty

Redakcja