20.6 C
Kołobrzeg
5 lipca 2020
Także.pl

Zatrzymano sprawcę rozboju w Bogusławcu

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebiatowie zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o dokonanie rozboju w jednym ze sklepów spożywczych w Bogusławcu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Do sklepu spożywczego w miejscowości Bogusławiec wszedł młody mężczyzna w ręku trzymał nóż i żądał wydania pieniędzy. Wystraszona ekspedientka wydała napastnikowi pieniądze z kasy było to prawie 2.000 złotych. Mężczyzna szybko oddalił się ze sklepu i odjechał samochodem w kierunku miejscowości Trzebiatów. Zaalarmowani o zdarzeniu Policjanci natychmiast przystąpili do działania. Już chwilę po napadzie funkcjonariusze z Komisariatu Policji Trzebiatów zatrzymali podejrzewanego o dokonanie napadu. Okazał się nim 20- letni obcokrajowiec. Mundurowi odzyskali w całości ukradzioną gotówkę.

Zatrzymany został przewieziony do Kołobrzegu, gdzie policyjni śledczy zebrali materiał dowodowy w sprawie. W chwili obecnej mężczyzna czeka na przedstawienie zarzutu a najbliższym czasie Sąd zdecyduje czy zastosować wobec sprawcy tymczasowe aresztowanie.

Zgodnie z kodeksem karnym za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

info: zachodniopomorska.policja.gov.pl

Powiązane wpisy

Oszuści podszywają się pod policjantów. Nie daj się oszukać

Redakcja

Grupa Speed ukarała kolejnego kierowcę

Redakcja

Policjanci edukowali w ramach akcji “Bezpieczne ogrody”

Redakcja