22.8 C
Kołobrzeg
12 sierpnia 2020
Także.pl

Zakończenie roku w OPP

W czwartek 22 czerwca 2017 roku w hali sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu odbył się piknik z okazji zakończenia roku szkolnego.

Podczas pikniku Starosta Kołobrzeski wręczy nominację na stanowisko dyrektora na kolejne 5 lat dla Mieczysława Szpaka oraz przekazał ufundowane przez Zarząd Powiatu w Kołobrzegu nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe i udział w konkursie plastycznym.

Dyplomy i nagrody w postaci przenośnych ładowarek do smartfonu – powerbank oraz kompletu strojów sportowych wraz z dresami z logo powiatu otrzymały podopieczne trenera Piotra Bogdanowicza w składzie: Wiktoria Greczyńska (uczennica Szkoły Podstawowej nr 8), Kornelia Andrysiak (uczennica Szkoły Podstawowej nr 6) i Ewa Dzwolak (uczennica Szkoły Podstawowej nr 4). Zespół zdobył złoty medal Finału Wojewódzkiego Enea Mini Volley Cup 2017 i tym samym awansował do Finału Centralnego o Puchar Kinder+ Sport 2017 w Zabrzu w dniach 26-29.06.2017 roku. Podziękowania za bardzo dobrą pracę wykonywaną na rzecz rozwoju kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Kołobrzeskiego otrzymał również trener zespołu.

Kolejnymi sportowcami wyróżnionymi przez starostę zostali: Adam Oleszuk i Jakub Gałka wicemistrzowie Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Plażowej Juniorów oraz bracia Beniamin i Franciszek Dubois-Placak złoci medaliści Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej Młodzików. Chłopcy również odebrali dyplomy oraz nagrody w postaci power bank.

Na zakończenie Starosta wręczył nagrody laureatom Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “O czym szumi morze – morskie opowieści” w trzech kategoriach wiekowych:

Laureaci 6- 8 lat:
Lena Nyc
Blanka Pozorska
Wiktoria Ptaszek
Michelle Łuc
Zuzanna Jankowska
Pola Malepszak

Laureaci 9-12 lat:
Wiktoria Pietrusewicz
Natasza Urlich
Jakub Burawski
Maja Pęcak
Dominika Puzio
Oliwia Szumska
Julia Weiler
Oliwia Nagalska

Laureaci-Gimnazjum:
Amanda Ulikowska