23.3 C
Kołobrzeg
8 sierpnia 2020
Także.pl

Wygraj bilet na RCK Pro Jazz

Regionalne Centrum Kultury organizuje konkurs, w którym do wygrania jest bilet na RCK Pro Jazz. Opisz swoją historię i odbierz 1 z 10 biletów.

Zasady konkursu:

1. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu w związku z 10 edycją Festiwalu RCK PRO JAZZ ogłasza konkurs „10 historii na 10-lecie RCK PRO JAZZ”.
2. Nieprzekraczające 150 słów historie związane z koncertami z cyklu RCK PRO JAZZ lub festiwalem, można przesyłać do 27 maja 2019 roku, do godziny 23:59, na adres rckprojazz@gmail.com. W tytule należy wpisać „10 historii na 10-lecie RCK PRO JAZZ”.
3. Uczestnikiem konkursu może być każdy, bez względu na wiek, płeć, przynależność narodową, wyznawane poglądy polityczne i wierzenia religijne. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić o zgłoszenie pełnoletnich opiekunów.
4. Teksty należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz dołączyć adres e-mail i numer telefonu kontaktowego osoby pełnoletniej.
5. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez jej autora regulaminu konkursu.
7. Oceniając nadesłane prace jury weźmie pod uwagę ich oryginalność i autorskie ujęcie tematu.
8. Dziesięć najciekawszych historii nagrodzimy biletami na koncerty z cyklu RCK PRO JAZZ w sali widowiskowej RCK oraz publikacją w jubileuszowym wydawnictwie oraz na www.facebook.com/RCK-PRO-JAZZ.
9. Nagrodzeni zostaną powiadomieni o zwycięstwie mailowo. Lista nazwisk zostanie również opublikowana na stronie www.facebook.com/RCK-PRO-JAZZ

Powiązane wpisy

W ramach RCK DobreTony na scenie plenerowej wystąpi Barbara Wrońska

Redakcja

Spotkanie z teatrem ulicznym już w niedzielę

Redakcja

Dyrektor RCK złożył rezygnację

Redakcja