24.7 C
Kołobrzeg
7 sierpnia 2020
Także.pl

Weź udział w Dogtrekkingu

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI już edycji Kołobrzeskiego Dogtrekkingu, który odbędzie się 20 maja.

Dogtrekking to bieg z psem na orientację- impreza dla każdego, kto ma ochotę wyjść na spacer z psem, pooddychać świeżym powietrzem i dodać do tego nutkę sportowej rywalizacji. Żeby wziąć udział w dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem – wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe. Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Bieg odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie wspaniałych ludzi, zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem.

Tym razem swoich sił spróbujemy na terenach lasów leżących w okolicy Kądzielna. Tam też będzie punkt zbiórki. W tym roku podnosimy trochę poprzeczkę i wydłużamy trasy; SHORT (12km) oraz LONG (18km). Dla obu kategorii przewidziane są 3 pierwsze miejsca na podium, a każdy z uczestników otrzyma medal!  Dogtrekking to bieg z psem na orientację- impreza dla każdego, kto ma ochotę wyjść na spacer z psem, pooddychać świeżym powietrzem i dodać do tego nutkę sportowej rywalizacji. Żeby wziąć udział w dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem – wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe. Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Bieg odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie wspaniałych ludzi, zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem. Gwarantujemy atmosferę zdrowej rywalizacji!
Cała zabawa polega na tym, żeby odnaleźć wszystkie punkty kontrolne ukryte na trasie i z ich kompletem zgłosić się na mecie 🙂
Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze na metę!  Po skończonej trasie, ognisko dla wszystkich w nagrodę za ciężką pracę! (kiełbaski, chleb, ciasto , ciepłe napoje). W imprezie może wziąć udział naprawdę każdy. Nie ma ograniczeń co do wielkości czy rasy psa. Udział w dogtrekkingu zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu, dostarcza wielu emocji, korzystnie wpływa na kondycję fizyczną, umożliwia kontakt z przyrodą, a przede wszystkim wzmacnia więź pomiędzy człowiekiem a psem.
Zabierz ze sobą rodzinę, znajomych, sąsiadów i dołączcie do nas.

PROGRAM IMPREZY: 

09:00 – 10:30 REJESTRACJA uczestników
10:30 – 10:45 ODPRAWA
10:45 – 10:55 ROZGRZEWKA
11:00 – START
15:00 – 17:00 zakończenie biegu, ognisko i ukoronowanie zwycięzców

UWAGA:

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, opłata i zapoznanie się z regulaminem!

Zgłoszenia trwają do 30.04.2018r*

Miejsce gwarantowane na liście zyskujecie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie!
Po otrzymaniu zgłoszenia i wpłaty, przypisany zostaje Wam numer startowy.

*termin zgłoszeń może zostać skrócony w przypadku, kiedy wcześniej uzyskamy potwierdzoną liczbę 150ciu osób.
Utworzona zostanie lista rezerwowa.