2.5 C
Kołobrzeg
28 lutego 2020
Także.pl
Image default

Wakacje bez Letniej Strefy Mieszkańca

Miasto ogłosiło konkurs na zagospodarowanie Letniej Strefy Mieszkańca. Niestety żadna z dwóch zgłaszających się firm nie spełniła wymogów formalnych.

Przez ostatnie sezony wakacyjne Skwer Pionierów cieszył się dużym zainteresowaniem. Nie brakowało „kreatywnego” zagospodarowania tej przestrzeni. Mini wesołe miasteczko, atrakcje dla dzieci, część gastronomiczna, a także ogromne namioty z odzieżą – taki widok był nam zapewniony dokładnie rok temu. Tym razem Urząd Miasta wyciągnął wnioski i w konkursie wymagał przedstawienia zagospodarowania tej przestrzeni. Dodatkowo należało przedstawić inne dokumenty – jak zaświadczenia o niezaleganiu z opłatami na rzecz miasta czy co najmniej trzech zrealizowanych imprez na zlecenie miasta. Sprawa wydawała się prosta do realizacji.

Niestety podczas otwierania kopert z ofertami dwóch firm okazało się, że były one przygotowane niestarannie. Brakowało wielu dokumentów, a sama koncepcja budziła więcej wątpliwości niż zaufania. W rezultacie w tym roku nie została wyłoniona żadna firma. Skwer Pionierów będzie po prostu parkiem z fontanną. Czy to dobry wybór?

Powiązane wpisy

Radni zrównali opłatę uzdrowiskową. Od teraz dzieci i dorośli zapłacą tyle samo

Redakcja

Nowy Klub Seniora już gotowy. Otwarcie 2 marca [wideo]

Redakcja

1 marca wrócą Rowery Miejskie. Czy będą taką atrakcją jak w zeszłym roku?

Redakcja

Zostaw komentarz