12.7 C
Kołobrzeg
19 października 2019
Także.pl
Image default
Wiadomości

W mieszkaniu trzymał 130 gram amfetaminy

Policjanci z kołobrzeskiej komendy nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem pracy kryminalnych jest zabezpieczenie ponad, 130 gramów amfetaminy.

Zatrzymanemu mieszkańcowi gminy Dygowo za posiadanie znacznych ilości narkotyków może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci z Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy walcząc z przestępczością narkotykową w ubiegłym tygodniu zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków.

W trakcie przeszukania pomieszczeń jednego z mieszkań w gminie Dygowo funkcjonariusze ujawnili ponad  130 gramów proszku. Narkotyki umieszczone były w foliowych zawiniątkach. Kryminalni zabezpieczoną substancję poddali wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to amfetamina. 32-letni posiadacz zakazanych ustawą substancji został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Po zebraniu przez policjantów niezbędnego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, za które może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Powiązane wpisy

Rower Miejski dostępny do 1 marca

admin

W weekend Basen Milenium będzie nieczynny. Odbędą się Mistrzostwa w Pływaniu

admin

Sienkiewicz wzbogacony o dwie następne drukarki 3D

admin

Zostaw komentarz