31.1 C
Kołobrzeg
8 sierpnia 2020
Także.pl

W czwartek możliwe problemy z wodą na Ogrodach

Na wniosek Wykonawcy robót realizującego przebudowę sieci wodociągowej w ulicy Fredry w Kołobrzeg, MWiK informuje, że nastąpi wyłączenie odcinka sieci wodociągowej przy ul. Fredry, pomiędzy ul. Ogrodową a ul. 4 Dywizji Wojska Polskiego.

W związku z powyższym w dniu 14.03.2019 r. od godziny 10:00 do godziny 20:00, będą prowadzone prace związane z przebudowa sieci wodociągowej przy ulicy Fredry w Kołobrzegu. 

Wskutek powyższych działań nastąpi spadek ciśnienia wody w rejonie dzielnicy: Ogrody, Wschodniej, Uzdrowiskowej oraz os. Lęborskie w Kołobrzeg oraz zmętnienie wody na terenie miasta Kołobrzeg. 

Nie wyklucza się przerwy w dostawie wody przy ul. Chodkiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. Fredry do skrzyżowania z ul. Bema w Kołobrzegu.

Jednocześnie MWiK informuje, że po zakończeniu prac montażowych, nastąpi zmętnienie wody na terenie Miasta Kołobrzeg, które może utrzymywać się przez okres kilku dni. Zmętnienie wody nie będzie powodować zagrożenia życia i zdrowia odbiorców. 

W przypadku wystąpienia całkowitej przerwy w dostawie wody do poszczególnych odbiorców prosimy o indywidualne zgłoszenie zaistniałej sytuacji pod numer alarmowy 994.

Powiązane wpisy

Zawiadomienie: Nie będzie wody na Rybackiej

Redakcja

MWiK ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Krzecko

Redakcja

MWiK ogłasza konkurs na sprzedaż quada

Redakcja