11.1 C
Kołobrzeg
19 września 2020
Także.pl

Utrudnienia podczas Kołobrzeskiego Biegu Niepodległości

Już za kilka dni ponad 330 biegaczy stanie na starcie Kołobrzeskiego Biegu Niepodległości. To kolejny rekord frekwencji tej imprezy, która z roku na rok staję się coraz bardziej popularna wśród biegaczy.

Tegoroczna trasa biegu ze względu na remont ul. Rodziewiczówny będzie przebiegała od ul. Arciszewskiego przy Zespole Szkół Morskich, ścieżką rowerową do ulicy Bałtyckiej w Grzybowie, ulicami Nadmorską w Grzybowie do ulicy Zachodniej, ulicą Wylotową do Jedności Narodowej i zakończenie biegu na ul. Arciszewskiego.

Organizacja tego biegowego eventu będzie się jednak wiązać ze sporymi utrudnieniami w ruchu dla kierowców. Jak informuje Dyrektor Biegu Niepodległości, Janusz Czyżewski 11 listopada w godzinach od 11.00 do 13.00 całkowicie z ruchu wyłączona zostanie ulica Bałtycka i Nadmorska w Grzybowie, częściowo nie będzie można poruszać się samochodami ul. Wylotową. Całkowicie wyłączona z ruchu będzie ul. Jedności Narodowej od skrzyżowania z ul. Wylotową do ul. Arciszewskiego i ulica Arciszewskiego. Tutaj ruch będzie zamknięty od godz. 09.30 do 13.30.