4.3 C
Kołobrzeg
13 listopada 2019
Także.pl
Image default
Kołobrzeg

Usłyszał zarzuty za skakanie po samochodzie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali 40 – latka, który uszkodził zaparkowany samochód. Mężczyzna bez żadnego powodu skakał po samochodzie. Sprawca odpowie teraz za zniszczenie mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w rejonie ul. Okopowej. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że do jej samochodu podeszło dwóch mężczyzn ,którzy byli pod wpływem alkoholu. Nagle jeden z nich wskoczył na maskę a po chwili na dach po którym skakał. Natychmiast po zgłoszeniu na miejscu zjawił się patrol Policji. Funkcjonariusze znając rysopis mężczyzny sprawdzili rejon przyległy do parkingu, na którym stało uszkodzone auto. Mundurowi zauważyli podejrzaną osobę, która na widok radiowozu zaczęła uciekać . Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy.

W związku ze złożonym przez pokrzywdzoną zawiadomieniem i wyceną strat na kwotę ponad 4 tysięcy złotych 40-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i przyznał się do popełnionego czynu.  Za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Powiązane wpisy

BMW uderzyło w kobietę z dzieckiem

admin

Msza Ludzi Morza

admin

Dyżur Anny Mieczkowskiej dla młodzieży

Redakcja

Zostaw komentarz