24.7 C
Kołobrzeg
7 sierpnia 2020
Także.pl

Umowa na Sunrise Festival podpisana [wideo]

W Urzędzie Miasta prezydent Anna Mieczkowska oraz współorganizator Sunrise Festival Krzysztof Bartyzel podpisali umowę, dzięki której impreza przez kolejne trzy edycje będzie organizowana w Podczelu. 

Dzięki przenosinom 17. edycji Sunrise Festival do Podczela impreza zyska nowe możliwości rozwoju. Teren imprezy powiększy się kilkukrotnie, dzięki czemu możliwe będzie postawienie pięciu scen muzycznych. Każda z nich będzie oferowała inny gatunek muzyki elektronicznej. Pierwszy raz zbudowane będzie miasteczko Sun City, czyli wielkie obozowisko namiotowe. 

Jak wskazywał Krzysztof Bartyzel, festiwal będzie oddalony o blisko 500 metrów od zabudowy mieszkalnej, a nagłośnienie będzie ustawione w stronę morza. Dzięki temu muzyka nie będzie mocno słyszalna przez mieszkańców Podczela. Jak dodawał, tak wielkiej imprezy, z taką muzyką i ilością scen, w naszej części Europy jeszcze nie było. 

Umowa gwarantuje organizatorom możliwość organizacji trzech najbliższych edycji. Prezydent Mieczkowska wskazywała, że organizatorzy są zobowiązani do przestrzegania nowych zapisów umowy. Do końca października każdego roku, organizatorzy będą musieli spotkać się z mieszkańcami, zaś do końca listopada zlikwidować zgłoszone przez nich niedogodności. 

Do festiwalu, podczas którego będzie można posłuchać takich gwiazd jak Armin van Buuren, Afrojack, Timmy Trumpet, Paul Van Dyk czy Don Diablo, pozostało 70 dni. 

Opublikowany przez Takze.pl Czwartek, 9 maja 2019

Powiązane wpisy

Hok: te wybory zdecydują, w jakiej Polsce będziemy żyć

Redakcja

Częściowe zamknięcie ruchu w centrum miasta szansą na jego ożywienie?

Redakcja

Sezon żeglarski rozpoczęty

Redakcja