2 C
Kołobrzeg
19 stycznia 2020
Także.pl
Image default
Wiadomości

Trzymał w mieszkaniu blisko ćwierć kilo narkotyków

Policjanci z kołobrzeskiej komendy nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem pracy kryminalnych jest zabezpieczenie blisko ćwierć kilo amfetaminy.

Zatrzymanemu mieszkańcowi Kołobrzegu za posiadanie znacznych ilości narkotyków może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci z Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy walcząc z przestępczością narkotykową na początku tygodnia zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. W trakcie przeszukania pomieszczeń jednego z kołobrzeskich mieszkań funkcjonariusze ujawnili blisko ćwierć kilo proszku. Narkotyki umieszczone były w kuchennej szafce.

Kryminalni zabezpieczoną substancję poddali wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to amfetamina. 42-letni posiadacz zakazanych ustawą substancji został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Po zebraniu przez policjantów niezbędnego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, za które może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.Wobec mężczyzny kołobrzeski Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

Powiązane wpisy

V Charytatywny Mecz Piłki Nożnej

admin

Wypadek z udziałem trzech aut (FOTO)

admin

Dożynki w Dygowie

admin

Zostaw komentarz