3.9 C
Kołobrzeg
8 kwietnia 2020
Także.pl

Koncert Piotra Zioły

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza 28 października 2016 r. o godz. 20:00 na koncert Piotra Zioły. Lokalizacja: sala widowiskowa RCK. Bilety w cenie 40zł (do 26.10), 45zł (od 27.10).

PIOTR ZIOŁA – 20-letni wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” ukazał się w kwietniu 2016 r. nakładem wytwórni Warner Music Poland. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. – okresu, z którego Piotr czerpie najwięcej inspiracji. Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Krążek promują single „Podobny” i „W ciemno”, które zadebiutowały na Liście Przebojów Trójki i w Radiu Zet.

W minionym roku Piotr zaśpiewał gościnnie w piosence „Przyjmij brak” projektu Rysy razem z Justyną Święs. Obecnie Zioła koncertuje prezentując swój autorski materiał podczas występów klubowych i na festiwalach (m.in. Spring Break Festival, Open’er Festival, Green Olsztyn Festival).

 

Zostaw komentarz