24.4 C
Kołobrzeg
4 lipca 2020
Także.pl

Szkolenie z zakresu dotacji unijnych

Dnia 13 marca 2017 r. o godz. 15:00 na dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z dofinansowania Unii Europejskiej.

Obecnie trwa niepowtarzalna okazja dla kołobrzeskich firm aby skorzystać z naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego. Pracownicy Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w Koszalinie przeprowadzą szkolenie, na którym krok po kroku wyjaśnią, jak należy składać wnioski aby otrzymać dotację.

Dotyczy Działania 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 – przypominamy, że nabór wniosków do tego działania rozpoczął się w dn. 2 marca br., a aktualności wraz z kompletem dokumentów można również znaleźć na stronie: http://www.koszalin.pl/pl/news/nabor-wnioskow-do-dzialania-18-rpo-wz-tryb-konkursowy

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, ogólnodostępne szkolenie. Miejsca wystarczy dla wszystkich chętnych, prosimy o punktualne przybycie. Współorganizator – Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kołobrzeg.