19.4 C
Kołobrzeg
3 czerwca 2020
Także.pl
Image default

Sunrise Festival startuje w piątek! Jak dojechać?

Już w piątek startuje Sunrise Festival – muzyczne święto dla fanów muzyki elektronicznej. 

Sunrise Festival potrwa od piątku do niedzieli. Na pięciu potężnych scenach wystąpi blisko 100 artystów z całego świata. Nie zabraknie największych gwiazd, m.in. Armina van Buurena, The Chainsmokers, Paula van Dyka, Timmy Trumpeta, Olivera Heldensa, Afrojacka, Tchamiego x Malaa, Dona Diablo, Martina Solveiga, Headhunterza, Adama Beyera, Nica Fanciulliego I Jamie Jones’a. Pojawią się również najbardziej rozpoznawalni polscy artyści, tacy jak: Gromee, Kris, DJ Kuba & Neitan, Matt Bukovski, Emdi, Roko, DUSS, Dirty Rush & Gregor Es i wielu innych.

Mini przewodnik

Dojazd nie będzie problemem. Na czas trwania festiwalu miasto Kołobrzeg wraz z organizatorem festiwalu organizuje transport publiczny. Od piątku 19 lipca do niedzieli 21 lipca będzie można dojechać z Kołobrzegu do Podczela autobusami. Komunikacja Miejska uruchomi specjalne linie Sunrise Festival. Każdego dnia imprezy autobusy wyjadą w blisko 30 kursów na dwóch liniach. Co ważne osoby z opaską festiwalową na ręku nie muszą płacić za przejazd. Na dwóch przystankach (Jagiellońska3/Dworzec PKP oraz Grochowska) będą czekały osoby kierujące ruchem i organizacją. Autobusy dojadą do przystanku Tarnopolska w Podczelu. Stamtąd trzeba przejść spacerem do bram festiwalu. Idąc spokojnym krokiem zajmie to około 10 minut.

Jedną z możliwości dojazdu na imprezę jest przejazd wygodnymi busami. Uruchomionych zostanie 12 linii, które będą dowoziły oraz odwoziły uczestników przed i po koncertach. Busy będą jeździły z i do Koszalina, Mielna, Kołobrzegu, Grzybowa, Ustronia Morskiego i Dźwirzyna. Ceny za przejazd rozpoczynają się już od 20 złotych za osobę. Pełną ofertę kursów, tras, cen, regulamin oraz bilety można znaleźć na stronie https://bus.sunrisefestival.pl/

Jeżeli planujecie przyjechać do nas samochodem warto wiedzieć, że wjazd do Podczela przez ulicę Kresową będzie dostępny tylko dla mieszkańców z przepustką. Uczestnikom festiwalu pozostaje jedna możliwość – dojechanie na teren imprezy przez Bagicz, skręcając we wjazd z DK11. Prosta droga doprowadzi Was przed wjazd na festiwalowy parking. Bilet wjazdowy będzie można kupić przy wjeździe w cenie 20 złotych/dzień. Posiadacze zakupionych wcześniej voucherów muszą posiadać je wydrukowane ze sobą podczas wjazdu.

Po raz pierwszy powstało festiwalowe miasteczko campingowe SunCity – czyli pola namiotowe o różnym standardzie. Oprócz namiotów na terenie miasteczka znajdzie się bogata oferta gastronomiczna składająca się z wielu kuchni świata, wysokiej klasy strefy sanitarne, miejsca relaksu, wiele atrakcji i usług: stylista fryzur, make-up, fitness i wiele innych. 

Specjalnie dla fanów nadmorskich plaż została przygotowana strefa Sunrise Cafe. Znajdziecie ją kilkadziesiąt metrów od miasteczka campingowego. Będą tam czekały bary i leżaki, na których będzie można odpocząć i czerpać z morskiej bryzy przy kojącej muzyce latino, funky, house i chill-out.

W tym roku festiwal po raz pierwszy odbędzie się w nowej lokalizacji. Przeprowadzka na lotnisko w Podczelu oznacza dużo większy teren imprezy, dlatego warto zapoznać się z mapą. 

Powiązane wpisy

Sezon żeglarski rozpoczęty

Redakcja

Sunrise Festival 2020 przełożony na następny rok

Redakcja

W czwartek na ulicy Wylotowej będą prowadzone prace remontowe. Zamknięty zostanie odcinek drogi

Redakcja

Zostaw komentarz