7.2 C
Kołobrzeg
30 października 2020
Także.pl

Jubileuszowa edycja odbędzie się 21-23 lipca w Kołobrzegu. Bilety w sprzedaży!

Światowej sławy artyści, imponujące konstrukcje sceniczne na terenie amfiteatru, dziesiątki tysięcy fanów muzyki elektronicznej i imprezowy klimat kołobrzeskiej plaży.

Sunrise Festival już od 15 lat sukcesywnie buduje markę jednego z najlepszych festiwalów muzycznych nie tylko w Polsce, ale w całej Europie i przyciąga na swoje sceny gwiazdy takie jak David Guetta, Armin van Buuren, Tiesto czy Hardwell.

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival 2017 zapowiada się kosmicznie. Już teraz wiemy, że udział w festiwalu zapowiedział najlepszy duet DJ-ski na świecie Dimitri Vegas & Like Mike oraz legenda sceny klubowej Armin van Buuren. 22 lipca w sobotę na scenie w Amfiteatrze swoje występy zaprezentują wielkie ikony muzyki House na świecie. Bowiem na festiwalu usłyszymy wielki holenderski talent jakim bez wątpienia jest Oliver Heldens oraz legendę francuskiego clubbingu Martina Solveiga.

Sunrise Festival 2017 to 3 dni nieprzerwanej zabawy w świetnym towarzystwie. Od piątku 21 lipca do niedzieli 23 lipca Kołobrzeg stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej, a dziesiątki tysięcy fanów przeżyje tutaj jeden z najwspanialszych weekendów w swoim życiu. Po raz pierwszy w historii, w ostatnium dniu festiwalu impreza odbędzie się na dwóch scenach.

Sunrise Festival to nie tylko doskonała muzyka i świetni ludzie, ale także wyjątkowe wrażenia wizualne. W tym roku będzie jeszcze lepiej niż zwykle. Za konstrukcje sceniczne odpowiada bowiem Jorgos Stylianou Matsis – znany wszystkim z poprzednich edycji genialny projektant i organizator scen festiwalowych na całym świecie, a widowisko multimedialne wzbogacone zostanie o nieziemski pokaz pirotechniczny.

Na stronie www.sunrisefestival.pl rozpoczęła się sprzedaż biletów. Bilet standardowy na pierwszy dzień imprezy (21.07.17) można nabyć już za 129 zł, na drugi (22.07.17) za 149 zł, a na trzeci (23.07.17) za 109 zł.

Karnet dwudniowy (21-22.07.17) kosztuje 270 zł, karnet trzydniowy (21-23.07.17) 380 zł, a bilety z możliwością dostępu do sektora VIP można zamówić już od 550 zł. Sprzedaż będzie trwała aż do wyczerpania biletów.

Więcej informacji: www.sunrisefestival.pl