16.1 C
Kołobrzeg
14 sierpnia 2020
Także.pl

Starostwo czeka na wnioski mieszkańców

W poniedziałek 12 czerwca 2017 roku odbędzie się kolejne spotkanie Zespołu zadaniowego ds. rozpatrywania wniosków z zakresu zarządzania ruchem na drogach powiatowych i gminnych, działającego przy Staroście Kołobrzeskim.

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że do 11 czerwca 2017 roku mogą Państwo składać swoje wnioski, opinie i propozycje ewentualnych usprawnień i zmian w tym zakresie. Wnioski można składać osobiście w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu przy Placu Ratuszowym 1 w Biurze Podawczym lub przesyłać na e-maila: zmiany@powiat.kolobrzeg.pl
Zgodnie z art. 10 ust. 5 Ustawy prawo o ruchu drogowym to Starosta zarządza ruchem na drogach powiatowych i gminnych. Stąd działa przy nim specjalny zespół, którego zadaniem jest opiniowanie i doradztwo z zakresu zarządzania ruchem na drogach. Mając na uwadze poprawę bezpieczeństwa i usprawnienie ruchu w naszym powiecie, regularnie informujemy mieszkańców i wszystkich zainteresowanych o możliwości składania wniosków i swoich propozycji. Wszelkie Państwa opinie zostaną rozpatrzone przez zespół.