18.9 C
Kołobrzeg
18 września 2020
Także.pl
Image default

Spakujcie się na wyjazd na największą wyspę Morza Śródziemnego. Wino & Sycylia vol. 1

Macie ochotę na podróże? Spakujcie się na wyjazd na największą wyspę Morza Śródziemnego. Żeby poczuć jej gorący klimat i temperament potrzebujecie zestawu win i dań, które pozwolą Wam zanurzyć się w jej niepowtarzalnej atmosferze. Hotel Shuum zaprasza na kolejny Wieczór z Winem w wersji online!

Sycylia słynie z kultury wykwintnego biesiadowania, gdzie dojrzewające w gorącym słońcu soczyste pomidory i pyszne oliwki podawane są obok świeżych, przyrządzanych na różne sposoby owoców morza. W powietrzu unosi się zapach wulkanicznej ziemi, czuć ciepło słonego morza, a wszystkie doznania wzmacnia aromat lokalnych ziół i wina z okolicznych winnic z czerwonych szczepów nero d’avola, nerello mascalese, perricone oraz białe ze szczepów inzolia i grecanico. Nie może też zabraknąć słodkiej marsali, a także sycylijskich przysmaków: makaronów, warzyw, ziół, przypraw, owoców, orzechów, owoców morza i sera. Posmakujmy sycylijskiej natury!

Spotkanie odbywa się poprzez platformę zoom. Wino (6 x 100 ml), zestaw kieliszków RIEDEL, 6 dań, w tym jedno do zrobienia podczas spotkania, krótki scenariusz i mapkę na kieliszki dostarczymy do domu (na terenie Kołobrzegu i okolic).
Słoiczki i kieliszki odbieramy po weekendzie. Jest też możliwość kupienia kieliszków – 34 zł/szt.

Cena 160 zł/os.
Zgłoszenia przyjmuje Wojtek Dubis: +48 731 708 761 lub w.dubis@shuumhotel.pl

Link do wydarzenia na Facebooku.

Powiązane wpisy

Ruszyła miejska wypożyczalnia sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami [wideo]

Redakcja

Samorząd Województwa wspiera zachodniopomorskie maluchy i ich rodziców

Redakcja

Bezpłatne badania słuchu i osteoporozy

Redakcja

Zostaw komentarz