12.2 C
Kołobrzeg
7 kwietnia 2020
Także.pl
Image default

Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przegłosowane

W Kołobrzegu tzw. rondo biszkopotowe zyska nazwę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie wszyscy radni przychylili się do tego pomysłu.

Głosami radnych klubu Kołobrzescy Razem i Nowy Kołobrzeg oraz Krzysztofa Plewki zdecydowali o nadaniu imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tzw. rondu biszkoptowemu. Decyzja o nazwie poprzedziła burzliwa dyskusja radnych, którzy spierali się o słuszność zaproponowanemu przez prezydent Annę Mieczkowską pomysłowi. Przeciwko proponowanej nazwie głosowali: Maciej Bejnarowicz, Karolina Szarłata-Woźniak, Jacek Woźniak oraz Izabela Zielińska. Od głosu wstrzymali się: Bartosz Bieńkowski, Renata Brączyk i Jacek Kalinowski.

Swojego zadowolenia nie ukrywał radny Kamil Barwinek, który podziękował wszystkim wspierającym inicjatywę – Dziękuję wszystkim, którzy poparli ten projekt uchwały, dziękuję wszystkim Wolontariuszom którzy byli z nami.

Powiązane wpisy

Oddział Rehabilitacyjny i Kardiologiczny zamknięty. Dwójka pacjentów skierowana do szpitali zakaźnych w Koszalinie i Szczecinie

Redakcja

ZAZ-y uszyją ponad 40 tys. maseczek ochronnych. Bańkowska: zarząd województwa dokona zakupu tych maseczek [wideo]

Redakcja

Mieszkańcy organizują zbiórkę dla kołobrzeskiego szpitala. Pomóc może każdy [wideo]

Redakcja

Zostaw komentarz