16.1 C
Kołobrzeg
7 lipca 2020
Także.pl
Image default

Realizujmy marzenia 
- konferencja #Sukces coraz bliżej

Jak rozwijać pasje i biznes, jak zarządzać wizerunkiem, jak zaistnieć w mediach społecznościowych? To jedne z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie przedsiębiorcy. Odpowiedzą na nie m.in. uznany psycholog oraz wykładowca akademicki dr Mateusz Grzesiak, a także Michał Sadowski twórca Brand24. Jeśli do tego grona dodamy popularnego muzyka Krzysztofa Zalewskiego, to nazwa konferencji nie może dziwić. 10 października w Szczecinie odbędzie się wydarzenie, które zainspiruje mieszkańców Pomorza Zachodniego do działania, a nad którym patronat objął marszałek Olgierd Geblewicz. Bilety już się rozeszły!

– Rozmowy o genezie sukcesu z ludźmi, którym udało się go osiągnąć, to doskonały stymulator dla tych, którzy mają własne pomysły i pragną wejść z nimi na rynek — tymi słowami Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz opisuje konferencję #Sukces.

Wydarzenie jest adresowane do przedsiębiorców, założycieli start-upów, a także pracowników z Pomorza Zachodniego i ludzi z nietuzinkowymi pomysłami na biznes. Swoimi przemyśleniami i refleksjami o tym jak odnieść sukces podzielą się przedsiębiorcy, doradcy, trenerzy biznesowi i influencerzy. 

Możliwości rozwijania biznesu nie brakuje, ale zależy on od coraz większej liczby czynników. Chcemy, by jak najwięcej naszych mieszkańców miało możliwość rozwoju osobistego czy zawodowego. Konferencja #Sukces ma dać nowe światło na mechanizmy biznesowe, a także skutecznie inspirować tych, którzy szukają drogi do indywidualnych triumfów — zachęca Olgierd Geblewicz

Głównym punktem wydarzenia będzie wykład dr Mateusza GrzesiakaSukces to dopiero początek. Rozwijaj siebie. Osiągaj więcej. Kreuj swój wizerunek w mediach społecznościowych – zachęca trener. Niezwykle ciekawie zapowiada się także wystąpienie Michała Sadowskiego – założyciela Brand24 – firmy monitorującej Internet, laureata m.in. konkursów dla start-upów. W biznesie równie ważne są relacje z partnerami, o czym opowie trenerka Tatiana Mindewicz–Puacz, humor – co wyjaśnią standuperzy Ola Petrus i Maciej „Lobo” Linke,a także dobre relacje rodzinne i zdrowie. W tym ostatnim przypadku wiedzą podzieli się autorka bloga Mamowymi oczami Agnieszka Kowalska i uznany dietetyk Jakub Mauricz. Sporo emocji można się spodziewać po rozmowie popularnego muzyka Krzysztofa Zalewskiego z marszałkiem Olgierdem Geblewiczem.

– Wiemy, że po bardzo ciepłym przyjęciu zeszłorocznej edycji konferencji #Sukces, w tym roku stoi przed nami ogromne wyzwanie – opowiada Renata Zaremba, wiceprezes zarządu ZARR S.A. – Postanowiliśmy jeszcze mocniej rozwinąć tę ideę, wybierając prelegentów o wyrazistej osobowości i charakterystycznej sile przekazu, a także z wieloma sukcesami na koncie. Bardzo cieszy nas także zaangażowanie marszałka województwa, który od początku wspiera nasze działania. 

Bilety wejściowe na konferencję #Sukces rozeszły się bardzo szybko. Wydarzenie odbędzie się 10 października, od 8:00 rano do późnych godzin popołudniowych w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie przy Placu Rodła 10.  Organizatorem konferencji jest Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Pomorze Zachodnie. Partnerami konferencji są Północna Izba Gospodarcza Szczecin i Północna Izba Gospodarcza Koszalin. Patronat honorowy nad konferencją objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Powiązane wpisy

Rusza OsiedLove Lato w Mieście

Redakcja

Wracają Poranne Koncerty Kameralne. Pierwszy już w sobotę

Redakcja

Koszykarska Kotwica pozyskała nowego zawodnika

Redakcja

Zostaw komentarz