20 C
Kołobrzeg
11 sierpnia 2020
Także.pl

Do prokuratury wpłynęło doniesienie. Plewko – Jest to forma zemsty.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Krzysztof Plewko tłumaczył dlaczego ktoś chce się na nim zemścić składając doniesienie do prokuratury.

Kilka dni temu do kołobrzeskiej prokuratury wpłynęło doniesienia na Krzysztofa Plewkę. Radny jest w nim podejrzewany o zniesławienie za pomocą środków masowego przekazu, przekroczenie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, składanie fałszywych oświadczeń majątkowych oraz dokonywanie czynów nieuczciwej konkurencji w zamian za korzyść majątkową.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Krzysztof Plewko zaprezentował dziennikarzom dokumentację związaną z nieprawidłowościami w Zakładzie Patomorfologii. Radny uważa, że doniesienie złożone do kołobrzeskiej prokuratury jest ściśle powiązane z jego wielokrotnymi interwencjami w tej sprawie. Nigdy nie wziąłem łapówki (…) i jestem człowiekiem uczciwym. To normalne że łobuz, oszust, gangster którego ja ścigam będzie chciał się na mnie zemścić – mówił Krzysztof Plewko.