20 C
Kołobrzeg
11 sierpnia 2020
Także.pl

Porażka z liderem

W dziesiątej kolejce spotkań trzeciej ligi zespół Kotwicy Kołobrzeg zmierzył się na własnym boisku z liderem rozgrywek drużyną Świtu Skolwin.

Już pierwsza akcja w wykonaniu przyjezdnych zakończyła się bramką. W czwartej minucie Charles Nwaogu wykorzystał błąd naszej defensywy i pewnym uderzeniem przy słupku pokonał Marcina Michalaka. W pierwszej części obie ekipy stworzyły sobie jeszcze kilka sytuacji do strzelenia gola, ale w decydujących momentach zawodziła skuteczność. Kibice zgromadzeni tego dnia na stadionie przy Śliwińskiego liczyli, że w drugich czterdziestu pięciu minutach zespół Kotwicy będzie w stanie odwrócić losy meczu. Niestety w siedemdziesiątej drugiej minucie w zamieszaniu pod naszą bramką najwięcej zimnej krwi zachował Patryk Bil i podwyższył wynik spotkania na 0:2 dla gości. Nie mający nic do stracenia piłkarze biało-niebieskich rzucili się do odrabiania strat nadziewając się tym samym na kontry. Jedna z nich zakończyła się trzecią bramką dla zespołu lidera a jej strzelcem został Maciej Wyganowski.

Kotwica Kołobrzeg – Świt Skolwin 0:3(0:1)
0:1 Charles Nwaogu 4′
0:2 Patryk Bil 72′
0:3 Maciej Wyganowski 89′
1. Marcin Michalak, 3. Tomasz Wypij, 19. Mateusz Słodowy, 32. Mateusz Czapłygin(72’ 18. Mateusz Świechowski, 88. Andrzej Łyszyk, 8. Łukasz Szymański, 15. Tomasz Prejs(46’ 22. Wiktor Witt), 7. Łukasz Kacprzycki(89’ 99. Szymon Cybulski) 93. Michał Michurski(46’ 77. Cezary Majchrzak), 11. Michał Danilczyk, 17. Łukasz Włodarczyk

info: mkpkotwica.kolobrzeg.pl