17.2 C
Kołobrzeg
4 lipca 2020
Także.pl

Pogrom na inaugurację rudny wiosennej

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze Kotwicy Kołobrzeg pokonali w Szczecinie rezerwy Pogoni 4:0. Biało-niebiescy przez cale spotkanie kontrolowali wydarzenia na boisku.

Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. W 61. minucie wynik otworzył rozgrywający bardzo dobre spotkanie Gracjan Kuśmierek, który uderzeniem pod poprzeczkę nie dal szans bramkarzowi miejscowych. W 63. minucie na 2:0 podwyższył Dawid Retlewski. W końcówce meczu kapitan portowców Jakub Kuzko otrzymał druga żółtą a w konsekwencji czerwona kartkę i gospodarze kończyli mecz w 10-tke. W ostatnich minutach podopieczni trenera Sławomira Suchomskiego dobili rywala dwoma trafieniami. W 88. minucie ponownie Kuśmierek wpisał się na listę strzelców a następnie w doliczonym czasie Michał Ciarkowski zabawił się w polu karnym miejscowych i pewnym strzałem ustalił wynik meczu na 4:0 dla Kotwicy.

Pogoń II Szczecin vs Kotwica Kołobrzeg 0:4 (0:0)

Bramki 1:0 Gracjan Kusmierek 61 min, 2:0 Dawid Retlewski 63 min, 3:0 Gracjan Kusmierek 88 min, 4:0 Michal Ciarkowski 90 min

Skład Kotwicy: Konrad Zacharski, Michal Marszalek, Piotr Kieruzel, Przemyslaw Szur, Rafal Gutowski(90′ Oliwer Kowalik), Marcin Trojanowski( 59′ Michal Ciarkowski), Sebastian Deja,Adrian Szynka(73′ Piotr Wojtasiak),Gracjan Kusmierek, Hugo Bartkowiak, Dawid Retlewski(85′ Dawid Wolny)

Powiązane wpisy

Koszykarska Kotwica pozyskała nowego zawodnika

Redakcja

Camp naborowy Energa Kotwicy Kołobrzeg

Redakcja

Retransmisje meczów Energa Kotwicy Kołobrzeg

Redakcja