4.3 C
Kołobrzeg
13 listopada 2019
Także.pl
Image default
Kołobrzeg

Oświadczenie Anny Mieczkowskiej w sprawie dzierżawy parkingu przy amfiteatrze

W środę prezydent Anna Mieczkowska podjęła decyzję o wydzierżawieniu parkingu przy ul. Fredry przedsiębiorcy, który złożył w ofertę opiewającą na kwotę 140 tys. zł brutto. Dzisiaj, w swoim oświadczeniu, prezydent poinformowała o rozwiązaniu umowy bez ponoszenia kosztów przez magistrat.

Pełna treść oświadczenia:

Szanowni Państwo
Podpisując umowę na dzierżawę parkingu przy ulicy Fredry, na czas sezonu letniego, miałam na względzie tylko i wyłącznie potrzebę uporządkowania tego terenu. Od lat Miasto boryka się z problemem parkujących w tym miejscu kamperów, które zrzucając nieczystości do gruntu negatywnie działają na tą część naszego uzdrowiska. Moje działania dążą i będą dążyć do zabezpieczenia strefy A kołobrzeskiego uzdrowiska, przed wszelkimi zagrożeniami związanymi z zanieczyszczeniami powietrza, nadmiernym hałasem i działaniami powodującymi zanieczyszczenia gruntu. W tym konkretnym przypadku uznałam także, że wpływ 140 tysięcy do budżetu miasta jest znaczącą kwotą. 

Szanowni Państwo. Jako Prezydent Miasta zawsze będę wsłuchiwała się w głos mieszkańców. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne. Chcę poinformować, że po rozmowach z dzierżawcą parkingu przy ul. Fredry, jeszcze dziś umowa zostanie rozwiązana za porozumieniem stron. Rozwiązanie nie pociągnie za sobą żadnych konsekwencji finansowych ze strony Miasta.

Prezydent Miasta
Anna Mieczkowska

Powiązane wpisy

Krajankę, tytoń i papierosy warte 144 tys. zł przechwyciła Straż Graniczna

admin

Ulica Mickiewicza przejezdna

admin

25 LAT CHÓRU „CANTORES COLABREGAE”

admin

Zostaw komentarz