0.8 C
Kołobrzeg
28 lutego 2020
Także.pl
Image default

osiedLOVE lato w mieście – druga odsłona już w sobotę

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przypomina, że już w tę sobotę, tj. 6.07.2019 r. odbędzie się druga odsłona „Osiedlowego lata w mieście 2019”. Tym razem na rodziny i dzieci będą czekać atrakcje przy Makuszyńskiego na Orliku.

Między 11:00 a 14:00 animatorzy będą umilać czas przy świetnej muzyce, organizując zabawy i konkursy dla dzieci. Nie zabraknie dmuchanego zamku, waty cukrowej i nagród dla osób, które wezmą udział w aktywnościach.

Początek lata na Placu Trzech Pokoleń – jak wyglądała impreza?

Przypominamy tylko, że inauguracja Osiedlowego lata w mieście 2019 odbyła się na Placu Trzech Pokoleń. Tego dnia dopisała pogoda, a mieszkańcy mogli przez kilka godzin korzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez MOSiR. Dzieci brały udział w zabawach sprawnościowych, odbył się także spontaniczny pokaz mody. Dla małych artystów czekał kącik techniczno-malarski, a także bańki mydlane oraz dmuchany zamek. Całość umilała spokojna muzyka i animatorzy, którzy dbali o dobrą zabawę do samego końca. To pozwala nam przewidywać, że w sobotę będą czekać podobne atrakcje – liczymy na to, że pogoda, jak i obecność mieszkańców dopisze.

Projekt został dofinansowany z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Kołobrzegu na rok 2019.

Powiązane wpisy

Filmowy marzec z DKF Sztorm

Redakcja

Eko, bio…

Redakcja

Radni zrównali opłatę uzdrowiskową. Od teraz dzieci i dorośli zapłacą tyle samo

Redakcja

Zostaw komentarz