16.7 C
Kołobrzeg
13 lipca 2020
Także.pl
Image default

Nowy Klub Seniora już gotowy. Otwarcie 2 marca [wideo]

Już 2 marca ruszy działalność Klubu Seniora przy ul. Koszalińskiej. Jak zapewnia Prezydent Anna Mieczkowska – każdy z seniorów znajdzie odpowiednie dla siebie zajęcia. 

160 metrów kwadratowych w parterze budynku przy ul. Koszalińskiej będzie należało do seniorów. W dużym i przestronnym lokalu, w którym kiedyś znajdował się sklep, teraz swoje miejsce będzie miał Klub Seniora. Wcześniej miasto za 300 tys. zł wyremontowało pomieszczenia i wyposażyło je w niezbędny sprzęt (jest tu m.in. kuchnia). 

-Zapraszam wszystkich po sześćdziesiątym roku życia, którzy chcieliby spędzać czas w miłej atmosferze, poznać nowych ludzi oraz rozwijać zainteresowania. – informuje w mediach społecznościowych prezydent Kołobrzegu, Anna Mieczkowska – Klub będzie zapewniał między innymi zajęcia terapeutyczne, gimnastyczne, kulinarne i literackie.

Koszt inwestycji to blisko 620 tys. zł, z czego Miasto Kołobrzeg pokryła kwotę 470 tys. zł,

Aby zostać członkiem Klubu Seniora, wystarczy się do niego zapisać. Zgłoszenia przyjmuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – pokój numer 103, w godz. 15 – 17 (od poniedziałku do piątku).

Anna Mieczkowska o nowym Klubie Seniora

Już 2 marca otwarty zostanie drugi w Kołobrzegu Klub Seniora. O szczegółach mówi Anna Mieczkowska – Prezydent Miasta Kołobrzeg.

Opublikowany przez Także Wtorek, 25 lutego 2020

Powiązane wpisy

Rusza OsiedLove Lato w Mieście

Redakcja

Wracają Poranne Koncerty Kameralne. Pierwszy już w sobotę

Redakcja

Koszykarska Kotwica pozyskała nowego zawodnika

Redakcja

Zostaw komentarz