16.1 C
Kołobrzeg
6 czerwca 2020
Także.pl
Image default

Nabór wniosków – usuwanie folii rolniczych

Wójt Gminy Kołobrzeg informuje, iż w związku z możliwością uzyskania dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na zadanie z zakresu usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej,  na terenie Gminy Kołobrzeg przeprowadzona zostanie inwentaryzacja ww. odpadów.

W związku z powyższym rolnicy z terenu Gminy Kołobrzeg zainteresowani odbiorem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej takich jak: folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag, powinni złożyć w Urzędzie Gminy Kołobrzeg (pok. nr 25) odpowiedni formularz w terminie do 29.11.2019 r. Formularz można pobrać ze strony internetowej http://bip.gmina.kolobrzeg.pl w zakładce Poradnik klienta / Ochrona środowiska .

W przypadku otrzymania dofinansowania Gmina Kołobrzeg ustali zasady usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Koszt zbierania odpadów bezpośrednio z gospodarstw rolnych nie jest kosztem kwalifikowanym dlatego też uczestnicy programu będą zobowiązani we własnym zakresie dostarczyć ww. odpady w terminie i do miejsca zbiórki wskazanego przez Gminę Kołobrzeg

Wszelkie pytania proszę kierować pod nr tel.: (94) 35 30 442.

Powiązane wpisy

Parlamentarzyści informują o zbiórce podpisów poparcia dla Trzaskowskiego [wideo]

Redakcja

Wieczór z Winem. Wino & Bordeaux vol. 2

Redakcja

Prowadzisz firmę? Urząd Marszałkowski przygotował dodatkowe wsparcie

Redakcja

Zostaw komentarz