17.2 C
Kołobrzeg
5 lipca 2020
Także.pl

Mikołajki na sportowo

W Ustroniu Morskim odbyły się VI Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie Helios 2016.

6 grudnia br. na obiekcie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Helios” odbyły się organizowane przez Zespół Szkół w Ustroniu Morskim, Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ustronie Morskie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim „VI Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Pływackie Helios 2016”. Podobnie jak w latach ubiegłych zawody cieszyły się dużą frekwencją zawodników oraz zainteresowaniem kibiców. „Mikołajkowej zabawie” towarzyszyły niesamowite emocje, radość, wiele ciekawych wyścigów, a także prowadzona na żywo relacja w Radio Koszalin. Po raz kolejny w sportowej rywalizacji brali udział zawodnicy z Mielna, Dobrzycy, Koszalina i Ustronia Morskiego. Tradycyjnie każdy uczestnik otrzymał słodki prezent od Mikołaja. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz karnety wstępu na basen. Podsumowując zawody, dekoracji zwycięzców dokonał Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim Pani Mariola Ostrowska.

PROTOKÓŁ KOŃCOWY VI MIKOŁAJKOWYCH MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH „HELIOS 2016”

Konkurencja 1: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – rocznik 2009 i mł.:
1. Aleksandra Windorpska (ZS Ustronie Morskie) 23,84 sek.
2. Żubryj Klaudia (SP Mielno) 31,41
3. Maja Dudek (ZS Ustronie Morskie) 35,66

Konkurencja 2: chłopcy – 25 m – styl dowolny – rocznik 2009 i mł.:
1. Dawid Wróblewski (ZS Ustronie Morskie) 25,20 sek.
2. Igor Rymaszewski (ZS Ustronie Morskie) 31,16
3. Jakub Żeromski (ZS Ustronie Morskie) 31,19

Konkurencja 3: dziewczęta – 25 m – styl dowolny – roczniki 2008 – 2007:
1. Roksana Hofman (ZS Ustronie Morskie) 17,22 sek.
2. Justyna Klimorowska (ZS Ustronie Morskie) 19,03
3. Maria Makowska (ZS Ustronie Morskie) 19,13

Konkurencja 4: chłopcy – 25 – styl dowolny – roczniki 2008 – 2007:
1. Mateusz Ciba (ZS Ustronie Morskie) 19,94 sek.
2. Karol Wolniewicz (ZS Ustronie Morskie) 20,68
3. Mateusz Świecki (ZS Ustronie Morskie) 21,29

Konkurencja 5: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – roczniki 2007 i mł.:
1. Justyna Klimorowska, Małgorzata Zając, Mateusz Świecki, Jakub Byczkowiak (ZS Ustronie Morskie) 1.23,25 min.
2. Roksana Hofman, Maria Makowska, Mateusz Ciba, Sammy Dudek (ZS Ustronie Morskie) 1.23,51
3. SP 3 Koszalin – 1.35,06

Konkurencja 6: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2006 – 2005:
1. Emilia Kilian (SP 3 Koszalin) 49,42 sek.
2. Bernadetta Cap (ZS Ustronie Morskie) 50,34
3. Marcelina Bielak (ZS Ustronie Morskie) 52,44

Konkurencja 7: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2006 – 2005:
1. Krzysztof Zając (ZS Ustronie Morskie) 45,12 sek.
2. Piotr Głodek (SP 3 Koszalin) 48,71
3. Piotr Radka (ZS Ustronie Morskie) 51,81

Konkurencja 8: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – rocznik 2004:
1. Maria Lewandowska (SP 3 Koszalin) 50,16 min.
2. Julia Nowicka (ZS Ustronie Morskie) 50,22
3. Julia Żolik (ZS Ustronie Morskie) 50,66

Konkurencja 9: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – rocznik 2004:
1. Ernest Żubryj (SP Mielno) 49,18 sek
2. Aleksander Czachorowski (ZS Ustronie Morskie) 50,13
3. Marcin Ostrowski (SP 3 Koszalin) 52,65

Konkurencja 10: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – roczniki 2006 – 2005:
1. Bernadetta Cap (SP 3 Koszalin) 41,81 sek.
2. Zuzanna Pytloch (ZS Ustronie Morskie) 42,07
3. Marcelina Bielak (ZS Ustronie Morskie) 46,85

Konkurencja 11: chłopcy – 50 m – styl dowolny – roczniki 2006 – 2005:
1. Krzysztof Zając (ZS Ustronie Morskie) 38,75 sek.
2. Piotr Głodek (SP 3 Koszalin) 39,02
3. Damian Kubiak (ZS Ustronie Morskie) 41,46

Konkurencja 12: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – rocznik 2004):
1. Maria Lewandowska (SP 3 Koszalin) 41,66 sek.
2. Julia Nowicka (ZS Ustronie Morskie) 41,80
3. Julia Żolik (ZS Ustronie Morskie) 43,78

Konkurencja 13: chłopcy – 50 m – styl dowolny – roczniki 2004:
1. Ernest Żubryj (SP Mielno) 39,05 sek.
2. Marcin Ostrowski (SP 3 Koszalin) 44,94
3. Aleksander Czachorowski (ZS Ustronie Morskie) 47,69

Konkurencja 14: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 25 m – styl dowolny – roczniki 2004 – 2007:
1. Damian Kubiak, Krzysztof Zając, Marcelina Bielak, Bernadeta Cap (ZS Ustronie Morskie) 1.14,97 min.
2. Martyna Kadylak, Maria Lewandowska, Marcin Ostrowski, Piotr Głodek (SP 3 Koszalin) 1.16,54
3. Julia Żolik, Julia Nowicka, Krzysztof Wincza, Aleksander Czachorowski (ZS Ustronie Morskie) 1.18,98

Konkurencja 15: dziewczęta – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2003 – 2001:
1. Julia Bałtruszis (ZS Ustronie Morskie) 51,53 sek.
2. Anna Stecyna (Gim. nr 3 Koszalin) 53,25
3. Karina Wachowicz (ZS Ustronie Morskie) 53,96

Konkurencja 16: chłopcy – 50 m – styl grzbietowy – roczniki 2003 – 2001:
1. Tomasz Kotliński (ZS Ustronie Morskie) 38,22 sek.
2. Daniel Makowski (ZS Ustronie Morskie) 39,19
3. Wiktor Makowski (ZS Ustronie Morskie) 40,94

Konkurencja 17: dziewczęta – 50 m – styl dowolny – roczniki 2003 – 2001:
1. Julia Bałtruszis (ZS Ustronie Morskie) 42,94 sek.
2. Anna Stecyna (Gim. nr 3 Koszalin) 45,28
3. Aleksandra Lipska (ZS Ustronie Morskie) 50,92

Konkurencja 18: chłopcy – 50 m – styl dowolny – roczniki 2003 – 2001:
1. Tomasz Kotliński (ZS Ustronie Morskie) 31,91 sek.
2. Wiktor Makowski (ZS Ustronie Morskie) 34,57
3. Daniel Makowski (ZS Ustronie Morskie) 35,00

Konkurencja 19: sztafeta mieszana (2 dz + 2 chł) – 4 x 50 m – styl dowolny – roczniki 2003 – 2001:
1. Tomasz Kotliński, Daniel Makowski, Julia Bałtruszis, Patrycja Zasada (ZS Ustronie Morskie) 2.44,15 min.
2. Wiktor Makowski, Antoni Szklarski, Karina Wachowicz, Aleksandra Lipska (ZS Ustronie Morskie) 3.03,13
3. A. Szklarska, Marta Kucharycz, Beniamin Kochman, Michał Miętkiewicz (ZS Ustronie Morskie) 3.33,98

info: ustronie-morskie.pl

Powiązane wpisy

Gdzie i w jakich sprawach możemy skorzystać z darmowej pomocy prawnej

Redakcja

Pierwszy Bieg Śniadaniowy w Sianożętach

Redakcja

Noc Muzeów w Ustroniu Morskim

admin