16.1 C
Kołobrzeg
12 lipca 2020
Także.pl
Image default

Mieczkowska: idźcie na wybory!

13 października odbędą się wybory parlamentarne, które ułożą krajobraz polskiej polityki na cztery, a nawet na osiem lat. O tym, jak bardzo ważne jest uczestniczenie w wyborach, rozmawiamy z Prezydent Miasta Kołobrzeg Anną Mieczkowską.

Pani Prezydent, czy warto chodzić na wybory?
Oczywiści, że tak. Zachęcam wszystkich wyborców znajdujących się w Kołobrzegu do tego, aby poszli i oddali swój głos. Uważam, że udział w wyborach to nasz obywatelski obowiązek. Dlatego gorąco wszystkich zachęcam — idźcie na wybory!

Czy te wybory mają dla pani szczególne znaczenie?
Oczywiście, że tak. Są to pierwsze wybory parlamentarne po objęciu przeze mnie funkcji prezydenta miasta. Jako miasto odpowiadamy organizacyjnie za ich przeprowadzenie. Ponadto uważam, że te wybory zdecydują o najbliższych czterech latach naszego kraju, a co za tym idzie, również jak będzie wyglądała samorządność w Polsce.

Czy ma pani już wytypowanych kandydatów, na których odda głos?
Jako Prezydent Miasta gorąco zachęcam do udziału w wyborach. Oczywiście, prywatnie jako Anna Mieczkowska mam swoich kandydatów – byłego prezydenta Janusza Gromka, który ubiega się o fotel senatora i obecnego posła, kandydata nr 3 na liście nr 5, Marka Hoka.

Powiązane wpisy

Rusza OsiedLove Lato w Mieście

Redakcja

Wracają Poranne Koncerty Kameralne. Pierwszy już w sobotę

Redakcja

Koszykarska Kotwica pozyskała nowego zawodnika

Redakcja

1 komentarz

Krzysztof Plewko 12 października 2019 at 19:57

Pani Prezydent a ja wierzyłem, że mamy w mieście Panią Prezydent, która odcina się od poprzednika, który działał na szkodę Kołobrzegu. Przecież Pani wie to najlepiej.

Odpowiedz

Zostaw komentarz