6.4 C
Kołobrzeg
21 listopada 2019
Także.pl
Image default
Społeczeństwo

Mieczkowska: idźcie na wybory!

13 października odbędą się wybory parlamentarne, które ułożą krajobraz polskiej polityki na cztery, a nawet na osiem lat. O tym, jak bardzo ważne jest uczestniczenie w wyborach, rozmawiamy z Prezydent Miasta Kołobrzeg Anną Mieczkowską.

Pani Prezydent, czy warto chodzić na wybory?
Oczywiści, że tak. Zachęcam wszystkich wyborców znajdujących się w Kołobrzegu do tego, aby poszli i oddali swój głos. Uważam, że udział w wyborach to nasz obywatelski obowiązek. Dlatego gorąco wszystkich zachęcam — idźcie na wybory!

Czy te wybory mają dla pani szczególne znaczenie?
Oczywiście, że tak. Są to pierwsze wybory parlamentarne po objęciu przeze mnie funkcji prezydenta miasta. Jako miasto odpowiadamy organizacyjnie za ich przeprowadzenie. Ponadto uważam, że te wybory zdecydują o najbliższych czterech latach naszego kraju, a co za tym idzie, również jak będzie wyglądała samorządność w Polsce.

Czy ma pani już wytypowanych kandydatów, na których odda głos?
Jako Prezydent Miasta gorąco zachęcam do udziału w wyborach. Oczywiście, prywatnie jako Anna Mieczkowska mam swoich kandydatów – byłego prezydenta Janusza Gromka, który ubiega się o fotel senatora i obecnego posła, kandydata nr 3 na liście nr 5, Marka Hoka.

Powiązane wpisy

Daria Zawiałow. Teraz jestem kobietą

Redakcja

Spotkajmy się na rowerowym szlaku

Redakcja

Ferie wystartowały Zimofrajdą

admin

Zostaw komentarz