21.1 C
Kołobrzeg
5 sierpnia 2020
Także.pl

Kulinarne warsztaty z Anną Mieczkowską

W hotelu Shuum Boutique Wellness Hotel Prezydent Anna Mieczkowska gotowała ze zwycięzcą licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zwycięzca licytacji – pan Artur Rodź wziął udział w indywidualnych warsztatach kulinarnych, gdzie w rolę nauczyciela wcielił się Dawid Szkudlarek – zwycięzca programu Top Chef oraz Prezydent Miasta Kołobrzeg – Anna Mieczkowska. Dawid Szkudlarek jest laureatem wielu konkursów kulinarnych w Polsce m.in. L’Art de la cuisine Martell, Kulinarnego Pucharu Polski, Kulinarnego Rajdu Mistrzów, dwukrotny zwycięzca prestiżowego konkursu Bocuse d’Or Poland oraz reprezentant kraju w półfinale konkursu Bocuse d’Or w Turynie. Na co dzień pracuje w restauracji, która w 2017 roku została doceniona przez przewodnik Gault&Millau Polska dwoma czapkami. Również w 2017 roku Dawid uzyskał tytuł Młody talent regionu północno-zachodniego, a w 2018 wyróżniono go nominacją Szefa Jutra. Również katalog Poland 100 Best Restaurant’s docenił postać Dawida przyznając mu tytuł Szef Jutra w 2018 roku. Jego kuchnia opiera się na lokalnych produktach i własnych zbiorach.

O komentarz poprosiliśmy Prezydent Annę Mieczkowską – Fantastyczna zabawa, ale przede wszystkim szczytny cel i dodaje – dzisiaj zobaczyłam jak wiele czasu potrzeba, żeby przygotować tak wyśmienite potrawy.
Doświadczenie jakie zebrałem napewno przyda się w codziennym życiu. Tak jak pani prezydent powiedziała, cel dla którego się tutaj spotkaliśmy jest ponad wszystko – mówi Artur Rodź.

Powiązane wpisy

Hok: te wybory zdecydują, w jakiej Polsce będziemy żyć

Redakcja

Częściowe zamknięcie ruchu w centrum miasta szansą na jego ożywienie?

Redakcja

Sezon żeglarski rozpoczęty

Redakcja