16.1 C
Kołobrzeg
12 lipca 2020
Także.pl

Krystyna Czubówna, bajki, kawa i warsztaty

W najbliższą niedzielę 2 lipca w Kołobrzegu w miasteczku Projekt Plaża TVN będzie można usłyszeć jak Krystyna Czubówna czyta bajki.

Znana dziennikarka, najbardziej rozpoznawalna lektorka w Polsce, będzie czytać m.in. bajki Michała Zawadki. Autor bestsellerowych książek również pojawi się na plaży:  Postaram się zamienić czytane bajki w zabawę pełną wyobraźni. Dzieci poznają najważniejsze życiowe wartości, a rodzice dowiedzą się, jak rozmawiać z pociechami o wyzwaniach, zachęcać je do działania, zamienić błąd w cenną lekcję i zadbać o ich wiarę w siebie – zapowiada.

Autor, ukierunkowany w swojej twórczości i działaniach na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży, poprowadzi warsztaty dla dzieci i rodziców. Będzie również okazja do zapoznania się z twórczością Michała Zawadki: rekomendowaną przez Briana Tracy’ego książką „Zarządzanie marzeniami. Managing Your Dreams”, „Galerią bajek” z przedmową profesora Tonego Buzana i ilustracjami Rafała Olbińskiego, „Mądrością z natury” – książki z płytą, na której bajki czytają m.in Piotr Adamczyk, Cezary Pazura, Maciej Stuhr oraz jedyną w Polsce serią z zakresu rozwoju osobistego dla młodzieży „Chcę być kimś!”.

Przewidziano również warsztaty i konkursy z nagrodami, będzie można podglądać baristów w akcji, dowiedzieć się, czym różni się Arabika od Robusty, posłuchać o kawie i ciekawostkach z nią związanych. O niezwykłą atmosferę całego wydarzenia zadba Tchibo Family.

Powiązane wpisy

Przechodzień powstrzymał złodzieja

admin

AKTYWNA INSTALACJA PRZESTRZENNA

admin

Dwoje dzieci topiło się w Dźwirzynie

admin