24.4 C
Kołobrzeg
4 lipca 2020
Także.pl

Kotwica gra w piątek

1 września Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym terenie Centrę Ostrów Wielkopolski.

Serdecznie zapraszamy na najbliższy mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek III ligi pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg, a Centrą Ostrów Wielkopolski. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, atutem Kotwicy z pewnością będzie gra na własnym terenie oraz doping miejscowych kibiców.

Kołobrzescy piłkarze którzy otrząsnęli się po porażce z Elaną Toruń na inaugurację sezonu i 19 sierpnia w dobrym stylu pokonali Energetyk Gryfino 1:0. Cztery dni później pewnie zwyciężyli z Górnikiem Konin 2:0, a w ostatniej kolejce zremisowali z ówczesnym liderem – Wdą Świecie 1:1. Po stracie punktów zespół ze Świecia spadł na drugie miejsce w tabeli, a jego miejsce zajęła Elana Toruń.

Zawodnicy Centry rozpoczęli sezon od porażek z rezerwami Pogoni Szczecin (1:2) i Wierzycą Pelplin (1:3). 23 sierpnia jednak wygrali 1:0 z KP Starogard Gdański, a w ostatniej kolejce pokonali Unię Solec Kujawski 3:0. Obecnie Centra Ostrów Wielkopolski zajmuje 10. pozycję w tabeli z 6 punktami, a Kotwica Kołobrzeg 8. z jednym punktem więcej od przeciwnika.

Mecz odbędzie się w piątek, 1 września 2017 r. o godz. 19.00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim im. Sebastian Karpiniuka w Kołobrzegu.