20 C
Kołobrzeg
20 września 2020
Także.pl
Image default

Komunikacja Miejska wprowadza ograniczenia w przejazdach autobusami

Komunikacja Miejska w związku z wprowadzonymi ograniczeniami ustala nowe zasady przejazdami miejskimi autobusami.

Komunikat

Drodzy Państwo, mając na uwadzę dzisiejsze wystąpienie Pana Premiera oraz Ministra Zdrowia, zdecydowanie rygorystyczniej podchodzić będziemy od ilości przewożonych osób. Zgodnie z zaleceniami ministra przyjść należy przewóz pasażerów w ilości 1 osoby na 2 miejsca siedzące. W przypadku naszego taboru przyjęliśmy więc ilość 15 osób, które maksymalnie mogą przebywać w pojeździe. 
W związku z powyższym, poddajemy dzisiaj i jutro rano szczegółowej analizie potoki pasażerskie w szczytach komunikacyjnych. Chcemy dokładnie wiedzieć czy podczas Państwa podróży do oraz z pracy, korzystają Państwo z komunikacji, która wymogi ministra zdrowia realizuje. Jeżeli zauważymy, że liczba osób w pojeździe przekracza dopuszczalną, bądź tego typu informacje otrzymamy od Państwa, będziemy w tym godzinach puszczać autobusy dodatkowe. 

PROSZĘ JEDNAK PAMIĘTAĆ, ABY PODRÓŻ AUTOBUSEM BYŁA TYLKO I WYŁĄCZNIE KONIECZNOŚCIĄ. JEZELI JEST TO MOZLIWE PROSZĘ PODRÓŻOWAĆ WRAZ ZE WSPÓŁPRACOWNIKAMI SAMOCHODAMI PRYWARNYMI. W OBECNYM CZASIE NIE JESTEŚMY PANSTWU ZAPEWNIC 100% OCHRONY, DLATEGO TAK WAŻNA JEST WSPÓŁPRACA Z PAŃSTWA STRONY.

Dla lepszej informacji zostawiam Państwu swój adres e-mail. Proszę, aby zgłaszali mi Państwo bezpośrednio wszelkie sytuacje, które wzbudzają jakiekolwiek obawy.

m.jaczynski@km.kolobrzeg.pl

Michał Jaczyński
Prezes Zarzadu Spółki

Powiązane wpisy

Marszałek odpiera zarzuty w sprawie lotniska

Redakcja

Ruszyła miejska wypożyczalnia sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami [wideo]

Redakcja

Samorząd Województwa wspiera zachodniopomorskie maluchy i ich rodziców

Redakcja

Zostaw komentarz