18.3 C
Kołobrzeg
5 lipca 2020
Także.pl

Kołobrzeżanka uczestniczką programu “Azja Express 3”

Pierwsza i druga edycja programu Azja Express okazały się dla TVN-u na tyle opłacalne, że stacja postanowiła po raz kolejny wysłać grupę celebrytów do odległego kraju, w którym na własną rękę będą musieli zdobywać pożywienie, przemierzać autostopem odległe trasy i spać w nietypowych miejscach.

Trzecia edycja programu ma się rozegrać na terenach Ameryki Południowej. Duety wyruszą w podróż po Boliwii, Wenezueli i Peru. “Super Express” opublikował zdjęcia z lotniska na chwilę przed wylotem uczestników na plan programu “Azja Express 3”, który w tym roku będzie miał miejsce w Boliwii, Peru i Wenezueli. Okazuje się, że w show udział wezmą między innymi: Filip Chajzer i jego ojciec Zygmunt Chajzer, Magda Steczkowska, Lara Gessler, aktorka z “Podatku od miłości”, Aleksandra Domańska, blogerzy “FitLovers” kołobrzeżanka Pamela Stefanowicz oraz Matt Mekfin czy młody aktor serialu “Druga szansa”, Maciej Musiałowski. 

Pamela i Mateusz, czyli duet Fit Lovers, motywują innych do zmiany stylu życia, postawienia na siebie, na zdrowie i na realizację szalonych marzeń.

fot. przeambitni.pl