18.9 C
Kołobrzeg
1 czerwca 2020
Także.pl
Image default

Kołobrzeska Karta Mieszkańca dostępna w smartfonie

Masz smartfona z systemem Android lub iOS? To super! Już dzisiaj możesz mieć Kołobrzeską Kartę Mieszkańca w swoim telefonie!

W tym celu zaloguj się w telefonie na swoim koncie do Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca a następnie wybierz jedną z opcji: Google Pay lub Apple Wallet, którą znajdziesz obok widoku swojej karty. Po wyborze systemu postępuj zgodnie z instrukcją, która wyświetlać się będziena ekranie twojego smartfona.

Co zyskujesz dzięki karcie w telefonie:

  • aplikacja zastępuje plastikową wersję Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca,
  • na jej podstawie można skorzystać ze wszystkich uprawnień i zniżek.Uwaga! Aby korzystać z karty w wersji mobilnej należy w telefonie aktywować wustawieniach system NFC (system wykorzystywany przy płatnościach zbliżeniowych).Przypomnijmy, że mieszkańcy Kołobrzegu posiadający Kołobrzeską Kartę Mieszkańca sąuprawnieni do wielu ulg i preferencji. Już dzisiaj mogą skorzystać z „Kołobrzeskiegobecikowego”, skorzystać z darmowych 40 minut w systemie Roweru Miejskiego (tu z przyczyn technicznych KKM mobilna dopiero w następnym roku), wykupić „Abonament Mieszkańca” w strefach płatnego parkowania. Karta upoważnia również do rabatów w miejskich instytucjach i u partnerów prywatnych, którzy przystąpili do programu.

W sobotę 20 lipca 2019 r. od godziny 10.00 do 13.00 w małej sali konferencyjnej UM będą dyżurowali urzędnicy, u których będzie można odebrać kartę lub złożyć wniosek o jej wydanie.

Powiązane wpisy

Sezon żeglarski rozpoczęty

Redakcja

Geblewicz odpowiada na apel przedsiębiorców i pyta premiera o datę otwarcia granic

Redakcja

Czy mały ruch graniczny zostanie odmrożony? Geblewicz: rząd powinien podjąć działania, by uruchomić kolejne przejścia graniczne

Redakcja

Zostaw komentarz