20 C
Kołobrzeg
20 września 2020
Także.pl
Image default

Kołobrzescy parlamentarzyści zaprzysiężeni

Dzisiaj zaprzysiężeni zostali posłowie Marek Hok i Czesław Hoc oraz pierwszy w historii senator z Kołobrzegu Janusz Gromek.

Ostatnie wybory parlamentarne spowodowały, że Kołobrzeg będzie miał liczniejszą niż w poprzednich czterech latach reprezentację w Sejmie i Senacie. Na kolejną kadencję z najwyższym wynikiem w Kołobrzegu został wybrany poseł Platformy Obywatelskiej – Marek Hok. Po przerwie na pracy w Europarlamencie ponownie w ławach sejmowych zasiądzie poseł Prawa i Sprawiedliwości Czesław Hoc. Historycznym momentem dla Kołobrzegu jest pierwszy pochodzący z naszego miasta senator, 12 letni prezydent miasta oraz członek zarządu województwa zachodniopomorskiego, Janusz Gromek.

Podczas pierwszego posiedzenia IX kadencji Sejmu złożyłem ślubowanie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zaufali mi w ostatnich wyborach parlamentarnych! – napisał po ślubowaniu Marek Hok. Złożyłem ślubowanie na Senatora RP X kadencji Senatu. Serdecznie dziękuję za zaufanie w ostatnich wyborach – nie zawiodę! – zapewnił na swoim facebookowym profilu Janusz Gromek.

Powiązane wpisy

Marszałek odpiera zarzuty w sprawie lotniska

Redakcja

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. poszukuje fizjoterapeutów i masażystów

Redakcja

Ruszyła miejska wypożyczalnia sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami [wideo]

Redakcja

Zostaw komentarz