13.9 C
Kołobrzeg
5 czerwca 2020
Także.pl
Image default

Kibice Kotwicy wspierają medyków

Środki do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, słodycze oraz woda o wartości blisko 15 tys. zł trafiły w piątek do placówek medycznych w Kołobrzegu, Gryficach oraz kołobrzeskiego oddziału Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Tym samym przedstawiciele Stowarzyszenia Miłośnicy Klubu Sportowego Kotwica Kołobrzeg przekazali pierwsza transze darów w ramach organizowanej od kilku dni zbiórki. Do placówek w regionie trafiły podstawowe materiały medyczne takie jak jednorazowe rękawiczki oraz środki do dezynfekcji, wody i słodycze.

 – Akcja będzie trwała tak długo, jak długo najbardziej potrzebne rzeczy będą dostarczać do nas ludzie dobrej woli. Pozostajemy w kontakcie z personelem szpitala w Kołobrzegu oraz Gryficach i będziemy na bieżąco uzupełniać braki w to co jest obecnie do kupienia na rynku – informują organizatorzy. 

W dalszym ciągu organizowana jest zbiórka podstawowych materiałów medycznych oraz środków do dezynfekcji. Wesprzeć akcję może każdy a o jej szczegółach można dowiedzieć się na profilu Kotwica Kołobrzeg Kibicowsko.

Powiązane wpisy

Parlamentarzyści informują o zbiórce podpisów poparcia dla Trzaskowskiego [wideo]

Redakcja

Wieczór z Winem. Wino & Bordeaux vol. 2

Redakcja

Prowadzisz firmę? Urząd Marszałkowski przygotował dodatkowe wsparcie

Redakcja

Zostaw komentarz