16.1 C
Kołobrzeg
6 czerwca 2020
Także.pl
Image default

W czwartek nie będzie wody w centrum miasta

„Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Kołobrzegu zawiadamia odbiorców wody przy ulicy: ul. Basztowej w Kołobrzegu, że w związku z koniecznością wykonania prac instalacyjno-montażowych na sieci wodociągowej, w dniu 28.11.2019 roku, od godz. 10:00 do godz. 14:00, wstrzymany dopływ wody. 

Spółka informuje również o wyłączeniu odcinka sieci wodociągowej DN 350 mm przy ulicy Budowlanej, pomiędzy ul. Rzeczną a ul. Słowińców. W związku z powyższym w dniu 28.11.2019 od godziny 9.00 do godziny 14.00, będą prowadzone prace związane z remontem sieci wodociągowej przy ulicy Budowlanej w Kołobrzegu. Wskutek powyższych działań nastąpi spadek ciśnienia wody w rejonie centrum miasta w Kołobrzeg oraz zmętnienie. Nie wyklucza się również przerw w dostawie wody przy ul. Budowlanej na odcinku od skrzyżowania z ul. Rzeczną do skrzyżowania z ul. Słowińców w Kołobrzegu.

Jednocześnie MWiK informuje, że po zakończeniu prac montażowych, nastąpi zmętnienie wody na terenie Miasta Kołobrzeg, które może utrzymywać się przez okres kilku dni. Zmętnienie wody nie będzie powodować zagrożenia życia i zdrowia odbiorców.

W przypadku wystąpienia całkowitej przerwy w dostawie wody do poszczególnych odbiorców należy poinformować o zaistniałej sytuacji pod numer alarmowy 994.

Powiązane wpisy

Lato 2020. Zakończyły się konsultacje z branżą turystyczną

Redakcja

Parlamentarzyści informują o zbiórce podpisów poparcia dla Trzaskowskiego [wideo]

Redakcja

Wieczór z Winem. Wino & Bordeaux vol. 2

Redakcja

Zostaw komentarz