6.1 C
Kołobrzeg
8 kwietnia 2020
Także.pl

Hotelowy oszust w rękach Policji

Funkcjonariusze kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali poszukiwanego listami gończymi za liczne oszustwa 50-latka.

Mężczyzna ma do odbycia ponad pięć lata kary pozbawienia wolności. 50 – latek poszukiwany był od 2014 roku, sądy m.in. z Kołobrzegu, Torunia czy Wrocławia wydały za mężczyzną listy gończe.

Kołobrzeżanin dokonywał głównie wyłudzeń usług hotelowych. Scenariusz jego pobytu w hotelach na terenie kraju wyglądał podobnie. Dzwoniąc wcześniej przed przyjazdem do danego hotelu podawał się za właściciela firmy rezerwując dla swojego pracownika pobyt. Piędziesięciolatek przyjeżdżał do hotelu korzystał z usług m.in. noclegu i wyżywienia. Następnie wyjeżdżał nie informując o tym obsugi hotelowej.

Kilka dni temu  funkcjonariusze kryminalni z Kołobrzegu ustalili gdzie może przbywać poszukiwany. Mężczyzna nie krył zdziwienia pojawieniem się funkcjonariuszy, został zatrzymany. Nie stawiał oporu był całkowicie zaskoczony obrotem sprawy.

Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego, wkrótce o jego dalszych losach zadecyduje sąd. 50 – latek ma do odbycia łącznie karę ponad pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Powiązane wpisy

Oszuści podszywają się pod policjantów. Nie daj się oszukać

Redakcja

Grupa Speed ukarała kolejnego kierowcę

Redakcja

Policjanci edukowali w ramach akcji „Bezpieczne ogrody”

Redakcja