11.7 C
Kołobrzeg
29 maja 2020
Także.pl
Image default

Historia polskiej piłki nożnej w Milenium

W Hali Milenium odbyło się otwarcie wystawy „Historia polskiej piłki nożnej na dawnej fotografii”. Prezentowane fotografie pochodzą ze zbiorów Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Chwilę po 18 w holu głównym Kompleksu Milenium, w obecności zaproszonych gości nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy. Słowo wstępne wygłosił gość honorowy wystawy, Pan Tomasz Jagodziński Dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, któremu MOSiR złożył serdeczne podziękowanie za nieoceniona pomoc w pozyskaniu dla Kołobrzegu tej wystawy, zbiegającej się ze 100- leciem PZPN. W imieniu Patronów głos zabrali Pan Jan Bednarek Wiceprezes PZPN i Prezes ZZPN, Pan Romuald Kociuba Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Po krótkich przemówieniach i prezentacji wystawy, przybyli goście w towarzystwie organizatorów obejrzeli 46 fotografii w dużym formacie na dwóch piętrach Kompleksu Milenium.

W imieniu organizatorów zapraszamy do zwiedzania wystawy, która czynna jest do dnia 2 czerwca 2019 r. Wstęp wolny. Istnieje możliwość oprowadzenie po wcześniejszym umówieniu grup zorganizowanych od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 14.

Powiązane wpisy

MOSiR ogłasza konkurs na dzierżawę części plaży pod działalność gastronomiczną

Redakcja

MOSiR ogłasza konkurs na dzierżawę części plaży

Redakcja

MOSiR ogłasza konkurs na dzierżawę części plaży

Redakcja