8.3 C
Kołobrzeg
30 października 2020
Także.pl

Wioletta Dymecka w rankingu 100 Kobiet Biznesu

Ranking 100 Kobiet Biznesu to projekt dziennika „Puls Biznesu”, który powstał w 2011 roku, aby promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu.

Wioletta Dymecka będąca prezesem Spółki “Ekoprzedsiębiorstwo” w Mielnie znalazła się w rankingu 100 Kobiet Biznesu opublikowanym przez „Puls Biznesu”. Przewodnicząca Klubu Porozumienie Dla Kołobrzegu Wioletty Dymeckiej została doceniona w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży poniżej 50 mln zł.

Bisnode Polska i redakcja „Pulsu Biznesu” już po raz siódmy wyłoniły „100 Kobiet Biznesu”. Laureatki wybierano wieloetapowo. Najpierw spośród ponad 3,5 mln podmiotów Bisnode Polska wytypowano panie, które nieprzerwanie przez dwa lata zajmowały stanowisko prezesa lub były właścicielkami firmy. W drugiej fazie, wykorzystując know-how i dostępne w Krajowym Rejestrze Sądowym lub posiadane przez Bisnode Polska sprawozdania finansowe, wytypowano przedsiębiorstwa o minimalnym — w ocenie organizatorów — ryzyku współpracy: działają na rynku minimum trzy lata, w latach 2016-15 wykazały dodatnią dynamikę wartości sprzedaży i zysku, miały dodatni wynik finansowy, terminowo wywiązywały się z obowiązku publikacji danych finansowych lub przesłały swoje wyniki bezpośrednio do Bisnode Polska. Poza tym w środowisku biznesowym są cenione i mają nieposzlakowaną opinię. Nigdy nie odnotowano wobec nich w sądach gospodarczych negatywnych zdarzeń prawnych, rozumianych jako wnioski o upadłość czy likwidację – czytamy na stronie internetowej Pulsu Biznesu.

Powiązane wpisy

Przechodzień powstrzymał złodzieja

admin

AKTYWNA INSTALACJA PRZESTRZENNA

admin

Dwoje dzieci topiło się w Dźwirzynie

admin