18.9 C
Kołobrzeg
3 czerwca 2020
Także.pl

Dużo zmian w Kotwicy Kołobrzeg

W przerwie z drużyny odeszło kilku zawodników, w ich miejsce trener Ryszard Wieczorek ściąga graczy młodych, ale już ze sporym doświadczeniem.

Jednym z pierwszych, którzy podpisali kontrakt z Kotwicą jest bramkarz Karol Szymański. Wysoki, mierzący 191 cm golkiper jest wychowankiem Bałtyku Koszalin. Bramkarskiego fachu uczył się w drużynach młodzieżowych Lecha Poznań. Ma za sobą udane występy na poziomie 2 oraz 1 ligi, grał min. w Jarocie Jarocin, Chojniczance Chojnice oraz Chrobrym Głogów.

22 letni boczny pomocnik Tomasz Prejs, grający ostatnio w pierwszoligowej Stali Mielec podpisał kontrakt z Kotwicą Kołobrzeg. Pochodzący z Bydgoszczy zawodnik grał min. w drużynach juniorskich Legii Warszawa oraz pierwszoligowym Dolcanie Ząbki.

Bartosz Biel to kolejny młody ale już z dość bogatym bagażem doświadczeń zawodnik, który podpisał umowę z MKP Kotwica. 22 letni boczny pomocnik pochodzi z Wałbrzycha a w swoim dorobku ma występy na poziomie 2 i 1 ligi w takich klubach jak : Tur Turek, Puszcza Niepołomice, Wigry Suwałki a ostatnio Olimpia Zambrów.

Powiązane wpisy

Retransmisje meczów Energa Kotwicy Kołobrzeg

Redakcja

Kibice Kotwicy wspierają medyków

Redakcja

Kibice Kotwicy zachęcają do wsparcia kołobrzeskiego szpitala

Redakcja